reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

A dzisiaj koleżanka w szkole mnie "oświeciła" że u niej w szpitalu po porodzie zakładało się pieluchę tetrową dziecku (jej synek ma 8 miesięcy) dopóki młody nie zrobił fontanny dopóty miał pieluchę tetrową. A mówiła że pierwsze siusiu zrobił dopiero na drugi dzień, a kupki co chwile i miała niezła zamieszanie z tymi pieluchami tetrowymi, mało tego to letnie dziecko i położne stwierdziły że sama pielucha i koszulka wystarczy i rożek więc co chwile mu wszystko zjeżdżała :) Koszmar... A to tylko 40 km ode mnie...

Coś mi się przypomniało. Jak właśnie Antek zrobił czasem tak, że mokrą mu zdejmowałam a suchą przy zakłądaniu olał, to moja teściowa widząc to postanowiła te pampersy suszyć i wykorzystać :) jak to z mężem zauważyliśmy to mieliśmy ubaw, ale i też była ostra reprymenda że my kupujemy pampersy i będą zużywane tak jak Młody sobie życzy bez suszenia ha ha ha....
 
reklama
:-D:-D:-D:-D:-D
Moja Laura suszy pampersy swojej Baby Born:-D:-D:-D
Udana masz tesciowa

A to jest jeden z niewielu pomysłów uwierz mi :) a ja z nią mieskzam :) więc mam przechlapane. :) Kiedyś wróciłam ze szkoły (idąc zdjęłam kurtkę bo było ciepło i weszłam do domu w samej bluzie) a tu Antoś ubrany o tak: body na długi rękaw, kaftanik, śpiochy, sweterek, spodnie, włożony do rożka i przykryty kocem. Na moje pytanie co to ma znaczyć usłyszałam że może rzeczywiście ten kocyk to za dużo :) :) ja miałam załamanie nerwowe przez nią. po kilku dniach zapalenie oskrzeli i zastrzyki. Jak z położną jej tłumaczyliśmy że Młody ma potówki to stwierdziła że się nie znamy :) Jak jeszcze nie umiałam go dobrze karmić i się denerwował to to były kolki i trzeba mu dać Espumisan :) Uwierz mi boję się powtórki. Ja tego nie wytrzymam psychicznie...
 
No tak,lepiej niech się dzidzi przewietrzy niż miałoby się spocić.

Chciałam tylko zameldowaćć,,że kupno kocyka na fotelik mam z głowy.Zdecydowałam się na taki cieplutki rożek,który zawsze można odpiąć i przewentylować dzidzi w razie cipła w samochodzie.oto to-
Uniwersalny rożek z nóżkami do fotelika - szaro-różowy Szaro-różowy do 80 cm - Produkty bez kolekcji - kod 29972 - Pościel dziecięca - GLÜCK

własnie kurier mi przywiózł i na prawdę cieplusi i dokładnie uszyty.polecam.Ztej firmy mam też łóżeczko,kołyskę,pościel i szczerze polecam tę markę.

Z zimowego kombinezonu zrezygnowałam.za szpitala wezmę córe w lekkim pajacu i włożę w fotelik,opatulę tym kocykiem-rożkiem.myślę ze wystarczy:-)
 
Deizzi to masz kolorowo z teściową ;)
Monisia ja mam 3 kombinezony (przez przypadek), podejrzewam ze w każdy zdąże młodego ubraz max raz ;)

pościel do łóżeczka mamy z allegro, taką jakiej tam pełno w niezbyt wysokiej cenie. I wiem jedno - kolejną kupie na pewno w sklepie (moze ikea) zeby pomacac materiał. Ten jest malo przyjemny w dotyku, taki raczej sztywny...
 
reklama
Tere fere, moj stelaz byl specjalnie do okreslonego typu wanienki (Onda Evolution - polecam!!!) i byly to wlasnie takie szyny. Bardzo praktyczne rozwiazanie, jesli nie ma w lazience nic, na czym mozna wanne postawic (pralka?). Powinny byc tez stelaze do innych wanienek, musisz poszukac.

Betina, mam pokrowiec na przewijak, bardzo sie przydal, ale przez pierwsze tygodnie i tak kladlam na to podklady jednorazowe. Mlody obsikiwal wszystko wokol przy kazdym przewijaniu. Siural na przewijak pomimo sikawki przykrytej pieluszka:dry:
 
Do góry