reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

przypomniała mi sie jeszcze jedna rzecz.
Koleżanka mi powiedziała , że jak nie mam takiej poduszki poporodowej to przydaje się po porodzie zwykłe kółko dmuchane dla dzieci do nauki pływania. Dla mam , które będą rodziły naturalnie szczególnie po nacięciu krocza. jedna z koleżanek to przez miesiąc na tylku normalnie nie siedziała tylko bokiem.
 
reklama
Katiuszka napisała, że na 12stą idzie do szpitala, jakby co ma mój numer więc mam nadzieję, że napisze co i jak kiedy już będzie wiedziała.

Nomi dzięki, ja jednak miałam z tą firmą doczynienia i bardzo nie polecam !! Firma wchodzi właśnie na Polski rynek więc uważajcie. Produkty mają marnej jakości, strona zapamiętuje wszystkie dane karty łącznie z tym numerem bezpieczeństwa, którego nie powinna i wystarczy jedno nie uważne kliknięcie by coś kupić, pieniądze odzyskać jest niemożliwe, po oczekiwaniu ponad godzinę na lini dowiedziałam się, że mogę je wykorzystać, chcąc nie chcąc musiałam dokonać kolejnego zakupu, którego jakoś pozostawia wiele do życzenia. Za przesyłkę płaci się 4f(co jest sporo) i trzeba czekać ponad 2tyg (na stronie nawet pisze 21dni) a jak chce się normalnie to już kosztuje 10f.
Najlepsza firma w uk na zamawianie takich rzeczy to Photobox mają super promocje, świetną jakość, normalny czas realizacji i świetną obsługę klienta:-)
 
Katiuszka powodzenia!!!!! Trzymam za was kciuki &&&


Wpadlam dzis do H&M i kupilam sobie maly kocyk za cale 2.95e:-D
Dokupilam sobie skarpetunie i 3 pary bodow z tym ze na rozmiar62 a jedne na 68 bo sa cudowne i jeszcze byly przecenione( granatopwe w cieniutenkie biale paseczki a w to wszyta koszula i mucha :))
 
Katiuszka trzymam kciukasy.
Co do tej poduszki, to mnie też lekarz polecał ale w gruncie rzeczy nie kupowałam po porodzie z Oliwią i teraz pewnie też nie będę w nią inwestować. Mnie najbardziej sprawiało ból siedzenie, a raczej wchodzenie i schodzenie ze szpitalnego łóżka. A co do pielęgnacji po porodzie to też stosowałam tantum rosa i polecam.
 
ja też polecam tantum rosa-działa odrobinę znieczulająco więc w sam raz na bóle po porodzie.Zamierzam zabrać kilka saszetek do szpitala a torbie mieć butelkę po małej mineralnej-w korku zrobiona będzie dziurka(jakimś gwoździem) i w razie czego mąż mi w termosie przywiezie przegotowaną ,ciepła wodę ,przeleję do butelki,rozzpuszczę ze 2 saszetki tantum i będę sobie "psikać" przy każdej wizycie w toalecie;)
 
Kobietki z uk może której przyda się to info. Dziewczyna mojego Brata jest pasjonatką mało toksycznych kosmetyków tzn im mniej chemii tym lepiej, zna się na tym dość dobrze więc podesłałam Jej linki z paroma kosmetykami dziecięcymi i ponoć te z firmy Earth Friendly Baby są całkiem dobre.
 
Katiuszka napisała, że na 12stą idzie do szpitala, jakby co ma mój numer więc mam nadzieję, że napisze co i jak kiedy już będzie wiedziała.

Nomi dzięki, ja jednak miałam z tą firmą doczynienia i bardzo nie polecam !! Firma wchodzi właśnie na Polski rynek więc uważajcie. Produkty mają marnej jakości, strona zapamiętuje wszystkie dane karty łącznie z tym numerem bezpieczeństwa, którego nie powinna i wystarczy jedno nie uważne kliknięcie by coś kupić, pieniądze odzyskać jest niemożliwe, po oczekiwaniu ponad godzinę na lini dowiedziałam się, że mogę je wykorzystać, chcąc nie chcąc musiałam dokonać kolejnego zakupu, którego jakoś pozostawia wiele do życzenia. Za przesyłkę płaci się 4f(co jest sporo) i trzeba czekać ponad 2tyg (na stronie nawet pisze 21dni) a jak chce się normalnie to już kosztuje 10f.
Najlepsza firma w uk na zamawianie takich rzeczy to Photobox mają super promocje, świetną jakość, normalny czas realizacji i świetną obsługę klienta:-)

Dobrze , że napisałaś:tak: czyli dziewczyny z Anglii , mój wpis miał byc jako ciekawostka i "może sie przyda" a jest przestrogą !!! Nie korzystać z tej firmy jak pisze Szczebiotka :no::no::no:
 
A to paczuszka ktora dzisiaj odebralam, niby nic a cieszy ;-)

Obraz 003.jpg Obraz 009.jpg
 
reklama
Do góry