reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

dziewczyny, a ile paczek tych podkładów poporodowych kupujecie? Mam na razie 1 paczkę (10 sztuk) i myślę sobie, że chyba jednak mało... :/

Ja kupiłam dwie paczki po 10szt. W szpitalu planuje używać tych szpitalnych (jakoś lepiej mi z nimi) ale w razie czego biorę jeszcze swoje i wiadomo później w domu na noc też wygodniej będzie z taką większą niż zwykłymi i ja naleze do tych długo i mocno krwawiących...
 
reklama
dziewczyny!
Wpadłam tylko powiedzieć, że cały dzień dziś spędziłam w szpitalu. Mieli mnie już zostawić i przygotowywać do porodu, ale po 6 godzinach czekania na usg, w końcu się nie doczekałam i kazali jechać, ale jutro wrócić na kolejne ktg i usg. Ja się czuję super, nie mam skurczy, no może jakies minimalne, ogólnie ok. Ale wczoraj byłam na prywatnej wizycie u polskiego lekarza, żeby mnie wreszcie ktoś normalny pobadał i znalazł, że mam starzejące się łożysko, trochę złogów wapnia i dlatego nie odżywia dobrze małego. Kazał na dziesiejszej wizycie w gp o tym powiedzieć, ale oni to olali. Więc nie miałam innego wyjścia jak naścimniać, ze nie czuję ruchów dziecka, o by mnie nie wysłali do szpitala. A w szpitalu już inna gadka, tylko wiecie jak to jest w Anglii...czekasz na wszystko. Tak więc wpadłam tylko sie pożegnać z wątkiem Wyprawkowo, bo ja już swoją wyprawkę mam gotową i najprawdowpodobniej jutro będę miała wywoływany poród. Jak sie ogarnę już po wszystkim, to będę zaglądać i śledzić kto kiedy rodzi:tak: A póki co, to radzę dziewczynki, szykujcie sobie wszystko troszkę wczesniej, bo jak mi dziś powiedzieli, ze możliwe, ze w nocy będę wywoływać poród, to ja byłam w niezłym szoku!!! bo w domu nie wszystko przygotowane!!! torby nie dopakowane...Dobrze, ze mnie wypuścili, to sama sobie porobiłam co trzeba i już jutro pójdę na spokojności;-) Tak więc ciężarówki pakujcie się, bo nie znacie dnia ani godziny!!!! Trzymajcie za nas kciuki!!!!! ja za Was też trzymam!!!:tak:
Aaa dzięki wszytskim za wszystkie cenne porady!!!!:-)


Katiuszka wracaj później do nas :) i nie tylko na ten wątek :) miło się dyskutowało i pochwal się jak już będziesz miała Maluszka obok siebie.
Powodzenia Ci życze :)
 
dziewczyny, a ile paczek tych podkładów poporodowych kupujecie? Mam na razie 1 paczkę (10 sztuk) i myślę sobie, że chyba jednak mało... :/

ja zużyłam 2 paczki a później kupowałam bawełniane podpaski nocne z belli

katiuszka-3mam kciuki za Ciebie.


deizzy-ja też z tych obficie krwawiących...
 
Podkłady mam 2 opakowania po 10sztuk każda. Dziś wreszcie kupiłam te nieszczne majtki jednorazowe tak więc dla siebie do szpitala mam już wszystko:)) Kosmetyki zapakuje na koniec...i badania, jak już je zrobie za dwa tygodnie póki co mam ostatnie przy torbie:-)

Katiuszka tak jak przeczytałam to sobie pomyślałam, że zaraz się posypią więsci z porodówek:-D Już doczekać się nie mogę!!!!!!!
 
nie wiedziałam gdzie to wrzucić . Przypadkowo natknęłam się na wpis jednej z fotoblogowiczek. Wiem , że jest kilka mam z Anglii. Może którejś się ta stronka spodoba i przyda mój wpis. Ja nieraz zbieram takie rożne linki do stron, jak mnie cos zainteresuje , bo nie wiadomo kiedy co sie przyda .

Wklejam cytat wypowiedzi na blogu tej dziewczyny

"Miałam Wam już kiedyś pisać, osobom, które mieszkają w Anglii polecam stronę www.vistaprint.co.uk , jest to strona na której zamawiałam kalendarze ze zdjęciami Olusia dla babć na święta, często są tam promocje, mnie koszt wydrukowania 4 kalendarzy na ścianę wyniósł 10f ! z czego w jednym zamówieniu miałam tez kubek z Olusia zdjęciem, ale on go niestety zbił :( Wystarczy się tylko zalogować i sprawdzać podcztę od czasu do czasu bo przysyłaja tam oferty, u mnie często są one w zakładce SPAM i tym oto sposobem wczoraj odkryłam mega promocję dużo rzeczy jest za Free, płaci się jedynie za przesyłkę ! :) Na jednego maila zamówiłam kalendarz, ponieważ moja siostra zrobiła mi wyrzut , że Ona nie dostała hehe i kubek z Olusia zdjęciami, koszt za przesyłkę 4,5f :) a na drugiego maila zamówiłam również kubek, fotoksiązkę z 20 zdjęciami Ollusia, zeszyt ze zdjęciami USG Poli w którym zacznę pisać jej pamiętnik :) i baner z Olusia zdjęciem wielkość 45cm na 90cm :) koszt to 6.50f ! Wybieram zawsze najtańszą przesyłkę, bo mi się nie spieszy aby miec te rzeczy za 2 dni i tam pisze czas realizacji 21 dni, ale zawsze po 2 tyg już wszystko mam :) "

Katiuszka - trzymam kciuki za was, w tym tygodniu muszę spakować torbę , zmobilizowałaś mnie do tego :tak:
 
reklama
Do góry