reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Betina tylko i wyłącznie elektryczna:/ Polecam medele mi super służyła za pierwszy razem:) A co do poduszki to mam kojec z motherhood ale on jest średnio wygodny do karmienie maleństwa, więc kupiłam sobie poofi:-) Jest cudownie miękka i ma bardzo dużo dobrych opinii
 
reklama
ja kupilam laktator elektryczny medeli jest podobno bardzo dobry.
katiuszka w sklepach kosztuje wszedzie ok 130£, ale mi sie udalo wychaczyc na ebay nie uzywana, jeszcze nawet nie rozpakowana za 70£.
czesto jest tak ze po porodzie matki rezygnuja z piersi i decyduja sie na butelki wiec sprzedaja tanio te laktatory. Jak mi z cycem nie wyjdzie to tez ja sprzedam pozniej:)

co do poduszki to nie wiem czy kupowac, moze sobie zwykla bede podkladac zobacze jeszcze.
 
Wartość jednej z szufla dla Maluszka :)
DSC00126.jpgDSC00128.jpgDSC00130.jpgDSC00144.jpgDSC00148.jpgDSC00159.jpgDSC00163.jpgDSC00177.jpg
 
DSC00131.jpgDSC00136.jpgDSC00166.jpgDSC00170.jpgDSC00173.jpgDSC00181.jpgDSC00183.jpgDSC00185.jpgDSC00186.jpg


Czego mam mało to kąpletów typu kaftanik i śpiochy. Bo się do nich zraziłam i mam tylko dwa komplety do szpitala i żadnych więcej. Kupiłam bardzo dużo rampersów na krótki rękaw b przecież marzec to już bliżej lata :)
 
Ale piękne ciuszki!!

Ja laktator na razie Aventu ręczny zakupiłam, poduszki do karmienia nie kupuję, jak dla mnie to gadżet, można zastąpić zwykłą poduchą. Ale wiadomo - każdy ma inne zdanie :)
 
Deizzi łądne ciuszki i widze ze juz przygotowane, poprane, poskładane w kosteczke czekają ;) Mnie czeka pranie dopiero gdzies za 2 tyg.. Akurat jak mąż na delegacji będzie to będę miec zajęcie ;)
 
Tere Fere ja mam własnie takiego większego rogala, ale nie tej firmy i się zrobił taki zbity, więc do karmienia zakupiłam sobie mniejszy. Te muślinowe są śliczne pieluszki, ja sobie flanelowe jeszcze zakupię bo mam tylko 5.
Deizzi super ciuszki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Deizzi łądne ciuszki i widze ze juz przygotowane, poprane, poskładane w kosteczke czekają ;) Mnie czeka pranie dopiero gdzies za 2 tyg.. Akurat jak mąż na delegacji będzie to będę miec zajęcie ;)

Ja zawiozłam mamie kilka porcji a ona z miłą chęcią pierze i prasuje bo mówi że się przynajmniej napatrzeć może na to wszystko i tak po kartoniku odbieram i kolejny zawożę.
 
Do góry