reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

reklama
A kącik śliczny, u mnie w pokoiku straszny balagan, może jakoś ogarnie powoli w przerwie między lezeniem a lezeniem.
Też mieliśmy okropny bałagan ale mąż jak zrobił półkę to chciał ją zaraz zamontować więc zmobilizowała go to do posprzatania żeby był widoczny efekt końcowy [emoji6]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ten mam szary wozio eko skora.latwo mozna kupic kocyki do niego i to tez plus[emoji12]

Piekne lozia gotowe juz:)my nawet nie mamy jeszcze go[emoji12]

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
No właśnie na tej aukcji nie jest to pokazane i zwatpilam. Pytanie jak się prowadzi bo kilka opinii słyszałam, że niezbyt....
A ten pierwszy moja przyjaciółka ma i jest z niego bardzo zadowolona...

No właśnie Krzyś nie znosił jechać tyłem do mnie. Pierwsze spacery to było wycie, tańczenie i odwracanie wózka. Jeszcze jak szliśmy we dwoje z mężem to któreś z nas szło przed wózkiem a jak szłam sama no to syrena... dlatego nie chce popełnić tego błędu.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam bebetto dwa lata temu. Na poczatku jezdzilo sie ok, amortyzacja spoko, skrecalo sie dobrze, mial duza i wygodna gondole, bylam zadowolna... bo nie mialam porownania ;)
Wersja spacerowa beznadziejna!!! pozbylam sie tego wozka od razu jak mlody byl gotowy na spacerowke, ktora Zepsula sie podczas czwartego spaceru. Mlody zjezdzal i co chwile musialam go poprawiac. Wszystko bylo jakies niedopasowane do dziecka, pasy za wysoko albo za nisko, palak gdzies kolo nog. O ile gondola byla super, to spacerowka kompletna klapa, nieprzemyslana i tandetna. Wszyscy zwracamy uwage na gondole, szczegolnie przy pierwszym dziecku trudno cos wybrac ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja dużo rzeczy kupuje i robię tak jak przy Olku (sprawdzone poprostu ) czyli chusteczki białe pampersa ,puder nivea do pupki, prześcieradła tez mam po Olku chyba z 6sztuk choć ostatnio kusiło mnie by zamówić na Tony Star w gwiazdki by pasował do kocyka,kokonu ,poduszeczki itp No ale stwierdziłam ze zawsze można domowic a przecież mam ich bardzo dużo i to kolory takie neutralne jak beż,białe...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odradzam zakupy u r_p77 to ten sam oszust co użytkownik "DlaDzidziusia" - od 2 tyg brak kontaktu, telefon nie istnieje, na maile nie odpisuje. Jestem taka wściekła, że szkoda gadać. Mam nadzieje, że interwencja Allegro zmusi go do zwrotu kasy.
 
reklama
Do góry