reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Mi tam się super prowadzi. jedną ręką spokojnie się da. niania mówi że to najlepszy wózek jaki miała do tej pory a pracuje od 20 lat.
musisz sama przetestować bo z opiniami to zawsze różnie jest, nie każdy szuka tego samego. My znaleźliśmy wszystko to co chcieliśmy właśnie w bebetto i jesteśmy bardzo zadowoleni

36 tydzień
 
reklama
My też zamowilismy bebetto, nie mam jeszcze doświadczenia z wózkami ale wydawał mi się lekki i wygodny, łatwo się się składa i cena też przystepna.
 
1485447023-aaaaaa.jpeg


Miał być żółty ale jest cały szary, na żywo super wygląda i co jest plusem w spacerowce ma pod nogami ta ciemna skórę a nie żółta czy biało jak przy innych kolorach które mi się podobały.
 
Aga wiem że prześcieradła są na allegro ale chciałam z polecenia żeby jakosciowo były ok. Bo kupiłam np ręcznik. Prawie 100 osób kupiło i szajs straszny. Myślałam, że skoro takie popularne to dobre, a nie prawda;-) a gdzie z Hippa chusteczki kupiłaś? U mnie w Rossmann, Tesco nie ma.
w rossmannie kupowalam hippa chusteczki ;)
 
Jakich chusteczek do pupy planujecie używać? Ja odkąd czytam blog sroka o... trudno mi się zdecydować na któreś. Wzielabym babydreamy ale mój Szanowny ma z uważa, ze sa za tanie i jak tanie to na pewno źle; -) a skład mają jeden z lepszych.
Gdzie zamawialiscie prześcieradła do wózka?
Link do artykułu odnośnie chusteczek nawilzonych
Link do: Chusteczki nawilżane dla dzieci - sprawdź, które polecamy! - Czytamy Etykiety
Ja na próbę kupiłam po paczce kindi, Velvet, baby dream calendula

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry