reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Wszystkozajete ale masz pecha!

Czarownica wiesz do.kiedy promo?musze.sie wybrać.

Ten laktator z tommee dobry?


f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
reklama
wszystkozajete mam nadzieje, że odzyskasz pieniądze...

alexhi - no ja właśnie nie wiem... pierwszego mieliśmy X-landera i był ok. Niestety rozpadł się i poszedł ze śmieciami. Teraz szukam czegoś godnego ale powiedzmy nie za ponad 2 tys. ;) więcej dzieci raczej nie planuję, więc nie za bardzo opłaca mi się taki wydatek. Na zdjęciach spacerówka wygląda w miarę i faktycznie w opisie znalazłam, że da się ją zamontować i przodem i tyłem.
Najwiekszy problem sprawiala mi zmiana kata siedziska tzn rozkladanie jak mlody zasypial. nie dalo sie rozlozyc jedna reka, musialam sie serio silowac az w koncu zlamalam caly "mechanizm" :D spacerowka poszla do kosza. Na szczescie kupilam uzywany i nie bylo mi zal, chociaz i tak sporo zaplacilam jak za sam wozek gleboki.
Mysle,ze jak ktos sprzedaje wozek po roku uzywania to znaczy ze spacerowka jest do ...bo widocznie cos z nia nie tak, a jednak ona ma wystarczyc na dluzej niz gondola. Mojemu prawie 2,5 letniemu synowi dalej zdarza sie zasypiac w wozku i ciesze sie ze jest to pozycja wygoda i "niesiedzaca" ;) Nie wyobrazam sobie tego w spacerowce bebetto.

Ale w koncu kazdy ma inne preferencje i wymagania co do wozka, to co u mnie sie nie sprawdzilo moze sprawdzic sie u kogos innego.
Powodzenia w wyborze! :)
 
reklama
Rzućcie okiem na wózek Baby design my ten zamowilismy super sie prowadzi a spacerowke mozna zmieniac do kierunku jazdy.

Duzo z Was zamawia laktatory. Niektore musza bo szkoła/ praca... ale jesli planujecie karmic piersia to w szkole rodzenia odradzaja laktator. Jesli macie za duzo mleka i uzyjecie laktatora to mózg dostanie impuls ze mleka malo i dalej bedzie duuuzo produkowac. Polozna radzila przystawiac dziecko a jak co to masowac palcami piers przykladajac pieluszke to nadmiar sobie wyleci ale nie ciagnac za sutek by mózg nie myslal ze mleka jest malo. Jedyne kiedy zakecala uzycie laktatora to w nocy jak malec spi i nie chcemy go budzic to sciagnac mleko (karmic w nocy nalezy co 4h) jak nie budzimy malca to po 4h sciagamy mleko by mozg wiedzial ze bylo karmienie by nie zmniejszal produkcji.
 
Do góry