reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Nie straszcie mnie z wózkami bo ja total wozkomaniaczka a mój wózek kiedy bedzie dostępny w pl to mam pytać po nowym roku :-///
Laktator miałam pożyczony medeli elektryczny. Łatwiej ściąga mleko i nie meczy piersi jak ręczny, super sprawa ale... jakbym miała kupić nowy to by mnie kieszeń paliła. Przydał sie nam kiedy:trzeba było podkręcić laktację, zwalczyć kryzys laktacyjny, wyjsć z domu a dziecko z butla i tata zostawić, kiedy był nawał to ciut spuścić pary. Każdy sam musi przemyśleć. Polecam też używane bo cały osprzęt majacy styczność z mlekiem mozna sobie nowy na wymianę kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Ten sam rożek chciałam kupić ale w końcu od koleżanki po jej córci mam dostać :p
Jak się ogarnę tichę to wyślę zdjęcia ciuszków ;)
Aaa.. i wczoraj kupiłam 2 opakowania pieluszek bo akurat byłam w sklepie i były w promocji i dostałam opiernicz od teściowej.. - bo za wcześnie jest żeby cokolwiek kupować!
Grrr zabobony, jak czarownica.
Najlepiej jakbym kupiła wszystko jak już urodzę..
 
Ja tam nie wiem jak z tym kupowaniem jest. Mam już łóżeczko i rzeczy do niego, wózek, wanienkę i jakoś bezpieczniej sie czuje. Odpukać roznie to moze być ;)
 
IMG_0472.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0472.JPG
    IMG_0472.JPG
    47,8 KB · Wyświetleń: 371
reklama
Ja tam nie wiem jak z tym kupowaniem jest. Mam już łóżeczko i rzeczy do niego, wózek, wanienkę i jakoś bezpieczniej sie czuje. Odpukać roznie to moze być ;)
No właśnie o to chodzi.. po trochu kupować i portfel aż tak tego nie odczuje, poza tym tak jak napisałaś (odpukać) różnie może być.
Ja i tak mam wrazenie ze sie nie wyrobie z pokojem dla Amelki bo dopiero w styczniu/lutym zaczniemy ale tego akurat nie mam jak inaczej zrobić ale pozostałą wyprawkę powoli zaczynam zbierać.
W pepco wczoraj byłam. Mają bodziaki po 7-10 zł, czapeczki po 4 zł, ręcznik z kapturkiem za 20/25 zł. ale była kolejka na 15 osób i nie chciało mi się stać :p
 
Do góry