reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

A czy miała któraś z was podgrzewacz do chusteczek nawilzanych ? Lubiłam w pierwszej ciazy nakupić trochę gadżetów ale na podgrzewacz sie nie zdecydowałam i teraz myśle :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet nie wiedziałam że coś takiego jest. Nie miałam i uważam że to zbędny gadżet. A używamy chusteczki od pierwszego dnia codziennie.
 
reklama
No właśnie tez nie wiem czy jest to potrzebne , dlatego przy pierwszym dziecku zrezygnowałam . Ale z gadżetów polecam kosz na pampersy angelcare . Świetny wynalazek ! Nic nie śmierdzi w pokoju :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie tez nie wiem czy jest to potrzebne , dlatego przy pierwszym dziecku zrezygnowałam . Ale z gadżetów polecam kosz na pampersy angelcare . Świetny wynalazek ! Nic nie śmierdzi w pokoju :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja używałam zapachowych woreczków na pampersy i dawały radę. [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
U mnie też paklanki, podgrzewacz do chusteczek uważam za niepotrzebny, a chusteczek z Lilka używamy od pierwszego dnia życia.
Cóż gadżety wymyślają przeróżne, w końcu każdą firma chce zarobić jak najwięcej:)
 
Oczywiście, uwielbiam gadżety, podgrzewacz do butelek, czy sterylizator to fajne rzeczy, ale niektóre są na prawdę zbędne i tylko po to aby zarobić.
 
Ja mogę polecić zestaw pudełek na łózeczko z Ikei - świetna sprawa, mega wygoda, bo wszystko jest pod ręką, łatwo się myje w razie czego. I w zestawie jest kosz z przykrywką, z którego też nie czuć zapaszków zużytych pieluch ;) ja woreczków na pieluszki użyłam tylko kilka razy, leżą w szafce, może przy drugim bardziej się przydadzą
 
reklama
Ja mogę polecić zestaw pudełek na łózeczko z Ikei - świetna sprawa, mega wygoda, bo wszystko jest pod ręką, łatwo się myje w razie czego. I w zestawie jest kosz z przykrywką, z którego też nie czuć zapaszków zużytych pieluch ;) ja woreczków na pieluszki użyłam tylko kilka razy, leżą w szafce, może przy drugim bardziej się przydadzą
Co to za zestaw?

f2w3rjjgqcxmp5c7.png
 
Do góry