reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Kobietki mam jeszcze jedną sprawę. Planuje zakupić fotelik dla synka- już ten ostatni.
Podoba mi się ten :
Link do: Peg Perego Viaggio 2-3 Surefix corsa 15-36 kg
Co o nim sądzicie ? może ktos taki ma już u poprzedniego dziecka? Albo może jakis polecicie ??
Ja mam maxi cosi rodi i jestem zadowolona. [emoji4]
Kobietki mam jeszcze jedną sprawę. Planuje zakupić fotelik dla synka- już ten ostatni.
Podoba mi się ten :
Link do: Peg Perego Viaggio 2-3 Surefix corsa 15-36 kg
Co o nim sądzicie ? może ktos taki ma już u poprzedniego dziecka? Albo może jakis polecicie ??


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Aaaa hahah a w tym wózku jest fotelik!? Myślałam o kupnie fotelika osobno, żeby nie wyciągać go co chwilkę ;) za wózek tez max do 2000, mogłabym tez kupić używany :) sporo muszę jeszcze poczytać :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja za wózek maks 2000 3 w1 muszę jeszcze kupić wanienke i bujaczek bo sprzedałam. Za to mam łóżeczko 3 komplety pościeli i mate no i ciuszki dla dziewczynki :-D
 
Ja mam bzika na punkcie wózków ;-) podoba mi sie mima, bugaboo i joolz day. Polować jednak zacznę dopiero w grudniu/styczniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
też uwielbiam wózki.. kusi coś nowego, ale zostanę przy mutsy po pierwszym synu- kasy szkoda, a trzeba jeszcze pokój przygotować na 2 dzieci...
a Wam zazdroszczę tych "polowań" ;)
 
Ja mam bzika na punkcie wózków ;-) podoba mi sie mima, bugaboo i joolz day. Polować jednak zacznę dopiero w grudniu/styczniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wszystkie 3 ładne [emoji3] mima niepraktyczna bo gondola malutka a spacerówka tez . Max do roku wózek ale ładny faktycznie . Chyba bym bugaboo wybrała z tej świętej trójcy :) ja za to zawsze kochałam sie w starodawnych wózkach :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszystkie 3 ładne [emoji3] mima niepraktyczna bo gondola malutka a spacerówka tez . Max do roku wózek ale ładny faktycznie . Chyba bym bugaboo wybrała z tej świętej trójcy :) ja za to zawsze kochałam sie w starodawnych wózkach

displayAndDownloadByoApp?rid=81627]Forum BabyBoom[/url]

Bugaboo jest bardzo chwalony przez mamy. Szukam wózka na rok, potem sprzedam i wezmę jakieś dwie lżejsze spacerówki. Mi kurcze ta gondolka taka niska krówka trochę się wydaje ;-) ale moze sie skuszę...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Dziewczyny, a może któraś z Was nosi lub nosiła dzieci w chuście? Chciałabym nosić drugie dziecko w chuście, ale nie wiem jak to ugryźć...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Do góry