reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Najlepsze jest to ze moja siostra ma o rok starszego syna od mojego i nic mi nie dała! Nawet nie pożyczyła. Stwierdziła ze ubranka itp się zniszczą i zużyją. Prykre to ale prawdziwe.

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
Przykre... U nas to raczej była kwestia, że nie wiedzieli co i jakie rozmiary. Dawali jakieś pieniążki.

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyny, a może któraś z Was nosi lub nosiła dzieci w chuście? Chciałabym nosić drugie dziecko w chuście, ale nie wiem jak to ugryźć...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Ja zaczęłam od elastycznej chusty. Na początku było mi łatwiej bo mota sie ja i wiąże na sobie i w gotowa kieszonkę wkłada dziecko ;-) bałam sie jakoś ze z tkanej mi wypadnie ;-)
 
Ja zaczęłam od elastycznej chusty. Na początku było mi łatwiej bo mota sie ja i wiąże na sobie i w gotowa kieszonkę wkłada dziecko ;-) bałam sie jakoś ze z tkanej mi wypadnie ;-)
Też się przymierzalam do chusty ale ostatecZnie wygrało nosidełko

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Też się przymierzalam do chusty ale ostatecZnie wygrało nosidełko

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka

My tez mieliśmy babybjorna nosidło i ewidentne jest to bardziej komfortowa opcja dla rodzica i praktyczna ;-) podstawą był u nas wózek, po domu i jak był niemowlak malutki to wspomagalismy się chustą a od 6 mies podczas wyjazdów ratowaliśmy się nosidełkiem na wymianę z chusta żeby małej było wygodnie.
 
Dokładnie, u nas przeważał fakt, że mąż wolał nosidełko

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ja mam bzika na punkcie wózków ;-) podoba mi sie mima, bugaboo i joolz day. Polować jednak zacznę dopiero w grudniu/styczniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
śliczne są wszystkie, joolz day najbardziej mi się podoba, ale zastanawiam się jak z amortyzacją i podjazdami pod wysokie krawężniki.....
ja pierwszy wózek miałam tradycyjny duży i ładny, wtedy mi się podobał, teraz chciałabym zupełnie inny, bardziej nowoczesny, dlatego tak strasznie podoba mi się cybex fides ale problem w tym, że potem wszystkie akcesoria tylko cybex pasują, czyli np. śpiworek za 379 zł a nie za 120 zł.... niestety gondola nie ma pokrywy, więc na te pierwsze tygodnie może być lipa, bo w marcu jak w garncu.....
no chyba że ja cos źle sprawdziłam i ma ta pokrywę, ale upewnię się dopiero jak pojadę do sklepu we Wrocławiu, gdzie m.in. je sprzedają i wypytam sprzedawcę
 
Ja też się do chusty przymierzam, albo poszukam szkoły rodzenia z zajęciami z wiązania, albo po prostu poszukam kogoś (popytam koleżanki) kto mi pokaże co i jak, bo jednak instruktarze z netu to mało. Ale bardzo mi się podoba idea chustowania, zwłaszcza dla taty.
 
Ja wszystko odkładałam, ale sama nie wiem czy dobrze zrobiłam bo Olek ma 3 lata a tych ubrań pełen strych. !! Postanowiłam, że jak się dowiem że będzie dziewczynka to zabiorę sie za to i wszystko powystawiam na allegro lub olx. (oprócz tych neutralnych rzeczy które pasują do obu płci) A jak będzie drugi chłopiec to będę sprzedawać jak będzie z tego wyrastać. Szkoda mi było rzeczy bo kupowałam wszystko tak jak Wy sama, wszystko nowe i tylko z HM , Mexx , Reserved i Zary także gatunkowo dobre rzeczy.
Ja też mam wszystkie ubranka po synku zostawione z myślą o drugim dziecku. A jeśli będzie dziewczynka (o czym marzę) to wszystko zamierzam sprzedawać. Dla synka dużo ubranek dostałam od szwagierek. A jak się urodzi dziewczynka to raczej nic nie dostanę bo jedna szwagierka ma 2 córki ale jedna 11 lat a druga 9 :)
 
reklama
Ja też mam wszystkie ubranka po synku zostawione z myślą o drugim dziecku. A jeśli będzie dziewczynka (o czym marzę) to wszystko zamierzam sprzedawać. Dla synka dużo ubranek dostałam od szwagierek. A jak się urodzi dziewczynka to raczej nic nie dostanę bo jedna szwagierka ma 2 córki ale jedna 11 lat a druga 9 :)

Mam tak samo - ciuszki po synu - ale dla dziewczynki... oddam wszystkie (marzenie) :)
 
Do góry