reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Ja też się do chusty przymierzam, albo poszukam szkoły rodzenia z zajęciami z wiązania, albo po prostu poszukam kogoś (popytam koleżanki) kto mi pokaże co i jak, bo jednak instruktarze z netu to mało. Ale bardzo mi się podoba idea chustowania, zwłaszcza dla taty.
Idea też bardzo mi się podoba, ale moja bratowa fizjoterapeutka jest przeciwniczką. Nie zgłębiałam jeszcze tematu, muszę ją wypytać.
 
reklama
Dziewczyny z wózków tańszych podoba mi się jeszcze Tutek Grander. Sąsiadka ma i naprawdę super sie prowadzi :)
efdb6997a55d62f49ebe0667d5ebcfc9.png



 
Idea też bardzo mi się podoba, ale moja bratowa fizjoterapeutka jest przeciwniczką. Nie zgłębiałam jeszcze tematu, muszę ją wypytać.

Ważne żeby dobrze wiązać na odpowiednim etapie rozwoju i wtedy chustowanie jest bezpieczne. Inaczej faktycznie średnio, dlatego będę szukała szkolenia czy czegoś w ten deseń.
 
Hej dziewczyny super wątek z autami okazało się że i moja stara Audi ma już isofix co mnie bardzo cieszy, gdyż takiego fotelika będę szukać:) co do ubranek część pewnie dostane a część będę musiała zakupic:)
 
reklama
Do góry