reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

10 tysięcy?? Kurka rurka to ten wózek chyba sam na spacery chodził?! Szok. [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]
Dla mnie 1500 za wózek to jest Max jaki dam.

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
Każdy wg Siebie.
Teraz muszę kupić dla rodzeństwa i 6500 nas wyniesie sam wózek.
A ja wózek mam bo zostawilam po synku. Co prawda niebiesko- czarny ale w razie czego do dziewczynki chyba będzie pasować? Co myślicie? Bo jakoś nie uśmiecha mi się kupować drugiego wózka.
Pewnie! Ja dla córki miałam niebieski a dla syna fiolet (między innymi) ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wszystko muszę kupić! Po synku mam jakieś pojedyńcze ubranka Ale zero akcesoriów itp. Wszystko sprzedałam bo myślałam że bede miała jedynaka[emoji14]

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wszystko muszę kupić! Po synku mam jakieś pojedyńcze ubranka Ale zero akcesoriów itp. Wszystko sprzedałam bo myślałam że bede miała jedynaka[emoji14]

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam prawie wszystko po corce.Lozeczko nowe, bo mala w ogole w nim nie spala,wozek mam Graco evo 3 w 1,bardzo bylam z niego zadowolona, jedyny problem,bo jest koloru fuksja a jak bedzie chlopczyk to troche nie bardzo,ale jeszcze zobaczymy.
 
Ja też mam sporo rzeczy po Lili: wózek 3w1, wózek-parasolkę, nosidełko, foteliki, łóżeczko, leżaczek i mnóstwo ubranek. Po cichu liczę na chłopca, bo wtedy mogłabym przynajmniej ciuszków nowych pokupować. :D
 
Też posprzedawalam mimo że upłynął niecały rok. Zrobiłam to jednak specjalnie, chciałam nowe kupować ;-). Wózek kupię używana gondole, a po pół roku nową fajną spacerowke albo pojedynczą albo podwójna

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Też posprzedawalam mimo że upłynął niecały rok. Zrobiłam to jednak specjalnie, chciałam nowe kupować ;-). Wózek kupię używana gondole, a po pół roku nową fajną spacerowke albo pojedynczą albo podwójna

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Ja na bieżąco sprzedawalam za małe ubranka a za kasę ze sprzedaży kupowałam większe... Niestety takie czasy ze trzeba kombinować. Od nikogo nic nie dostałam dla syna. Kilka malenkich ubranek jak w odwiedziny ktoś przychodził owszem.
Tym razem będzie pewnie podobnie. Więc szał zakupowy przede mną :) mój mąż już się boi na samą myśl[emoji14]

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na bieżąco sprzedawalam za małe ubranka a za kasę ze sprzedaży kupowałam większe... Niestety takie czasy ze trzeba kombinować. Od nikogo nic nie dostałam dla syna. Kilka malenkich ubranek jak w odwiedziny ktoś przychodził owszem.
Tym razem będzie pewnie podobnie. Więc szał zakupowy przede mną :) mój mąż już się boi na samą myśl[emoji14]

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
To tak samo jak ja. Nic od nikogo nie dostałam praktycznie

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
To tak samo jak ja. Nic od nikogo nie dostałam praktycznie

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Najlepsze jest to ze moja siostra ma o rok starszego syna od mojego i nic mi nie dała! Nawet nie pożyczyła. Stwierdziła ze ubranka itp się zniszczą i zużyją. Prykre to ale prawdziwe.

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wszystko odkładałam, ale sama nie wiem czy dobrze zrobiłam bo Olek ma 3 lata a tych ubrań pełen strych. !! Postanowiłam, że jak się dowiem że będzie dziewczynka to zabiorę sie za to i wszystko powystawiam na allegro lub olx. (oprócz tych neutralnych rzeczy które pasują do obu płci) A jak będzie drugi chłopiec to będę sprzedawać jak będzie z tego wyrastać. Szkoda mi było rzeczy bo kupowałam wszystko tak jak Wy sama, wszystko nowe i tylko z HM , Mexx , Reserved i Zary także gatunkowo dobre rzeczy.
 
reklama
Do góry