reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Dziewczyny co myślicie o butelkach avent? Bo byłam ostatnio w tk maxx i był komplet 3szt za 55 zł więc się chyba opłaca . Do tej pory byłam pewna ze kupię butelki tommee tippee ale teraz się zastanawiam które lepsze :huh:
w mojej ocenie avent lepsze, chwilę używałam tomme tippe ale zmieniłam na avent. a co do butelek/smoczków mam porównanie, bo przerabiałam tommee tippee, nuk, lovi, dr Browns i avent okazał się rewelacyjny, smoczki ma ekstra o 1 dla mleka mamy po kolejne większe otworki na np. kaszki.... łatwe w utrzymaniu w czystości i poręczne.
 
reklama
Ja tez używałam Avent i pewnie dalej będę bo byłam zadowolona :) Ale laktator elektryczny mam firmy Medela i tego nie zamienię na żaden inny , sprawdził się super.
 
Ja polecam dr Browns butelki . Jak dla mnie najlepsze . Ja cos miałam pecha do aventa bo miałam 3 i wszystkie 3 ciagle przeciekały , smoczki zmieniałam co pare dni bo dziury sie robiły . Nigdy takiego czegoś nie miałam przy dr Browns czy nawet canpolu . Od małego bede używała dr Browns a po roku canpol . Z aventu ja miałam te klasyczne . Te podobno sa kiepskie ale dobre sa te z tej drugiej serii . Natural chyba ale nie jestem pewna nazwy .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tommy tippe miał niedawno afere, bo sie w ich butelkach grzyb zrobił. Babeczka zauwazyła po rozcięciu.

Ja polecam avent i lovi.

Laktator mialam lovi elektryczny i byl ok choc moglby byc bardziej cichy. Madela ma najlepsza opinie z elektrycznych.
Reczny jest dobry avent. Mialam tez tommy tippe i byl ok

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ja z butelek dr Browns byłam też zadowolona bo mały miał meeega kolki od samego początku :( ale potem jak już z kolek wyrósł to używaliśmy tomme tippe i byliśmy zadowoleni z nich :)
 
reklama
Tomee tippe tez sa super. Używaliśmy ale potem bo jak sie urodził miałam je i smoczek był taki duży ze dusił mu nosek . Poleciałam do apteki kupić dr Browns i zostały . Jak miał jakieś 4 miesiace to wykorzystałam tommee tippe :) u mnie wszystkie były dobre oprócz aventu . Chyba po miesiącu Adrian sie wściekł i wyrzucił wszystkie avent i powiedział ze więcej mam tych butelek nie kupować . Smoczek sie zasysal do środka , No i ciagle przeciekały te butelki przy smoczku . Jak pracowałam w żłobku to głownie tommee tippee rodzice mieli i lovi . Lovi nie używałam wiec sie nie wypowiem .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry