reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

reklama
Xmove nie miałam okazji wypróbować . Ale Sasiadka ma x pulse , jeździłyśmy razem na spacery . Pare razy jechałam i nie polecam .strasznie ciężki w prowadzeniu , mój wózek z gondola ma 18 kg a prowadzi sie jak piórko a x lander strasznie ciezko , jak czołg . Gondola malutka , na bardzo krótko . Tez ramą pękła koleżance . Pewnie tez od zakupów ale ja tez woziłam duzo za duzo w moim . Wiec tego xpulse nie polecam ale nie wiem jaki jest xmove .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie, potwierdzam, że gondola jest dosyć mała. Ale szczerze to jak oglądam wózki teraz to albo zdecyduje się na x-move ale używany lub nowy Bebetto, każdy tylko w wersji sama gondola, bo spacerowy mam baby Jogger City Mini i nie wymienię na żaden inny.

 
my jednak kupimy x-lander x-move wersje spacerowa nową a samą gondolę dokupimy używaną, bo tak naprawdę to dziecko urodzi się na początku marca i we wrześniu już do spacerówki wskoczy, my mieszkamy pod miastem, więc wszędzie autem musimy dojechać a ze spacerówką to i zapakować się jest łatwiej.


jeszcze co do koloru pewni nie jesteśmy ale raczej czarny dla Chłopca a dla dziewczynki czarny z turkusem
 
my jednak kupimy x-lander x-move wersje spacerowa nową a samą gondolę dokupimy używaną, bo tak naprawdę to dziecko urodzi się na początku marca i we wrześniu już do spacerówki wskoczy, my mieszkamy pod miastem, więc wszędzie autem musimy dojechać a ze spacerówką to i zapakować się jest łatwiej.


jeszcze co do koloru pewni nie jesteśmy ale raczej czarny dla Chłopca a dla dziewczynki czarny z turkusem
Fajny wybór :) przy spacerowce dodatkowym mankamentem jest, ze tam materiał na podnóżku mechaci się od bucików najlepiej od razu podwinąć go pod spód.

 
dzięki za radę :-) ja mam bzika jeśli chodzi o wózki, o czystość itp... bardzo dbam więc dzięki, bo jakby się zniszczył to by mnie gryzło
Ja tak samo :) u mnie pranie pokrowca z wózka czy fotelika to norma.

xnw43e3kv460u0xh.png
 
my jednak kupimy x-lander x-move wersje spacerowa nową a samą gondolę dokupimy używaną, bo tak naprawdę to dziecko urodzi się na początku marca i we wrześniu już do spacerówki wskoczy, my mieszkamy pod miastem, więc wszędzie autem musimy dojechać a ze spacerówką to i zapakować się jest łatwiej.


jeszcze co do koloru pewni nie jesteśmy ale raczej czarny dla Chłopca a dla dziewczynki czarny z turkusem
Ja tak samo. Kupuję.używana gondole i jak najszybciej spacerowke. Też mieszkamy poza miastem i wszędzie dojeżdżamy autem

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny co myślicie o butelkach avent? Bo byłam ostatnio w tk maxx i był komplet 3szt za 55 zł więc się chyba opłaca . Do tej pory byłam pewna ze kupię butelki tommee tippee ale teraz się zastanawiam które lepsze :huh:
 
reklama
Dziewczyny co myślicie o butelkach avent? Bo byłam ostatnio w tk maxx i był komplet 3szt za 55 zł więc się chyba opłaca . Do tej pory byłam pewna ze kupię butelki tommee tippee ale teraz się zastanawiam które lepsze :huh:
Ja przy pierwszym dziecku używałam avent i jestem bardzo zadowolona przy drugim też będę je używać.
 
Do góry