reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Ja mam tez tylko kocyk do wózka, do łóżeczka mam tylko rożek. Ale nie bedzie zimno maluchowi?
Zależy od dziecka. Krzysiek był cieplolubny do tego stopnia, że w czerwcu i lipcu otulalam go kocem bo wył z zimna. A nie miał ani pół potowki na ciele! A teraz... jemu nigdy nie jest zimno ;)

Zależy jak ciepło masz w mieszkaniu. Ja mieszkam w domku wiec jak jest chłodniej to po prostu odkręcam mocniej ogrzewanie ew.wieksza temperaturę na piecu ustawiamy. Ale zawsze do spania można założyć welurowy pajacyk albo cieplejsze śpiochy :) musisz sama wyczuć :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam w mieszkaniu tak 20 stopni, ale rownież mogę grzejnik podkręcić.
A rożek i na to kocyk to tez niebezpieczeństwo czy już nie? :)
 
Dziewczyny a kupowałyście już pampersy? Może ktoś kupował pampers premium care (takie białe) bo orientacyjnie chciałam się dowiedzieć jakie są ceny w sklepach żeby w internetowymi porównać.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a kupowałyście już pampersy? Może ktoś kupował pampers premium care (takie białe) bo orientacyjnie chciałam się dowiedzieć jakie są ceny w sklepach żeby w internetowymi porównać.
Znalazłam coś takiego i w porównaniu z innymi stronami cena jest tak dobra że aż podejrzana...
Link do: PIELUCHY PAMPERS PREMIUM CARE 1 NEW BORN 2 x 88szt - Puppo

Ja dzis w etesco kupiłam za 40 zł 80 szt i mała paczkę do szpitala 20 szt za 13zl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Dziewczyny a kupowałyście już pampersy? Może ktoś kupował pampers premium care (takie białe) bo orientacyjnie chciałam się dowiedzieć jakie są ceny w sklepach żeby w internetowymi porównać.
Kupiłam rozmiar 1, 88 sztuk za 44,90 zł w Super Pharm

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
Polozna mowila ze 22-24stopniem to super temp w mieszkaniu ale moze byc tez18bo dzieci zwykle mniej choruja tedy. Poprostu ofulic troszkę mocniej ale niech oddycha sb taka temp

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
reklama
Ja mam dade2rodzaje,jedno z rossmanna i Z lidla. Dokupie jasny pampers jak cos.któreś musza sie okazac dla nas dobre a wszystkie brałam jak widzialam promo i czekaja po malej paczuszce

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Do góry