reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Moja sie mała zapowiada , ale na 50 nie kupuje. Najmniejsze jakie mam to jedno na 54 jak coś to podwine rękawy:)
 
reklama
Ja kupuje głownie 56, na 50 mam ze trzy bodziaki i dokupię 2 pajace. Na 62 mam parę sztuk. Ale ja się spodziewam króciaka, mamy z mężem 164 i 168, żadne z nas nie było przy porodzie dłuższe niż 50 cm ;)
 
Ja mam na 56 sporo i na 0-3 miesiące więc nie wiem jak to liczyc. Mam kilka na 50 bo nielicze ze nasz bobasek będzie wielki, raczej będzie maluch po mamusi [emoji6]
 
Ja mam troche ciuszkow 50 a wiekszosc 56 i 62. Dostalam bardzo duzo od kuzynki... niektore sa przesliczne :)

Jak bedziecie szukac wózka zwroccie uwage na HUSKY Baby design - super sie prowadzi :)
 
reklama
Ja mam chyba z 2ubranka na 50

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Do góry