reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Kleinekatia Super jest!!

Dziewczyny a jaką pościel kupujecie dla maluszków? Bo ja się strasznie nakręciłam na materiał minky a teraz czytam że ciężko dostać dobry, że to sztuczne itd.
 
reklama
ja rożek w razie co mam też i otulacz, zobaczymy co się przyda,pościel dostałam bawełnianą od teściowej, ale to już na większe dziecko będę używać
 
ja mam zamiar rozka uzywac a tak to mam bawelniana koldre od kolezanki i kocyk minky
A kocyk minky jakiej firmy kupowałaś?
Widzę że LA MILLOU zachwalają, ale dla niemowlaka kosztuje 150 zł 65x75 więc malutki i dość drogi a dla średniaka 170zł ale wcale nie wiele większy 80x100
 
Kleinekatia Super jest!!

Dziewczyny a jaką pościel kupujecie dla maluszków? Bo ja się strasznie nakręciłam na materiał minky a teraz czytam że ciężko dostać dobry, że to sztuczne itd.

Fajne minky szyje makaszka ;-) mam jej koc ponad 2 lata i fajnie sie sprawuje.

Szukam właśnie drugiego rożka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Jesli sama zribilas to zdolna z ciebie mamusia ,ja musze kupic i taka mam na oku
91394c142d49eba6e6d14d4a0bc9dc77.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Peugeotka a ile Cie to wyniesie? Ta spodniczka jest prosta! Kupujesz na allegro 3 rolki tiulu (9metrow dlugi, szeroki 15cm - jedna rolka ok 2,50zl) + 8zl przesylka. Musisz miec grubsza gumke. Tniesz tiul na kawalki ok 30cm i przewiazujesz przez gumke. Samo wychodzi slicznie, to spodniczka bez szycia :)

Kolderke mam jakas sztuczna z jysk bo niby lepsza w razie alergii a posciel bawelna... moja mama szyje bedzie pamiatka od babci ;)
 
Do góry