reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Aga6, stres nie wskazany!!!niewiem w ktorym mscu jestes
Staniczki to ja JuZ dawno kupilam chyva w 3mscu mnie JuZ rosly
Ktory jestes msc? Ja 7 za Tydz zaczne a jeszxe pracuje bo tu Im dluzej tym lepi dluzej posiedze z mala potem
Ale np wyprawka ciuszki to wanienka nic nie mam tylko wozek bujak kolyske ,pare couszkow ,sadzicie ze czas JuZ lepiej wszustko kupowac bo kto wie jak ze mna bedzue za msc ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
nie no smieje sie z tym stresem ;p ja 28+3:p ale tak jak Ewciik mam liste i mniej wiecej zaplanowane co gdzie i jak. Oby córa nie chciala przed terminem wyjsc ;)
ponoc przy pessarze czesto rodza sie po terminie :p
 
reklama
6f26a486ea714e3c463e74740934d5eb.jpg

Przyszla paczka;) drugi fotelik i baza ,niunia moze jezdzic w dlugie podroze az do 3latek tylko fotelik zmienic Po roku ;)
Jak ja lubie te zakupy dla dzueci ;)
a jak wypada w testach ten fotelik?
 
reklama
Dokładnie a nie wiadomo jak bedzie moze akurat bedą zdrowe dzieciaczki i nic nie bedą potrzebować. Czego nam wszystkim życzę:)
 
Do góry