reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Mamusie kochane jakie kosmetyki do pielęgnacji maluszków kupujecie ? Czytacie składy i sprawdzacie opinie czy raczej bierzecie co wam się podoba ? Emolienty czy zwykle drogeryjne firmy? Macie coś sptawdzonego? Piszcie [emoji16]
Czytam składy i bloga Srokao tam można się sporo dowiedzieć.
Dobry skład ma baby dream, kupiłam mydełko i puder.
Emolienty dopiero jak dziecko ma problem ze skórą, choć niektóre położne reklamują emolium.
Jak zaczniesz od emolientów to potem trzeba już cały czas.
Na sobie testuje oliwkę z hipp i jest fajna bo szybko wysycha i tak nie tłuści jak np bambino.
 
Czytam składy i bloga Srokao tam można się sporo dowiedzieć.
Dobry skład ma baby dream, kupiłam mydełko i puder.
Emolienty dopiero jak dziecko ma problem ze skórą, choć niektóre położne reklamują emolium.
Jak zaczniesz od emolientów to potem trzeba już cały czas.
Na sobie testuje oliwkę z hipp i jest fajna bo szybko wysycha i tak nie tłuści jak np bambino.
Oliwka hipp tez ma dobry skład właśnie myślę czy ją kupić czy dobry olej kokosowy [emoji6]
 
Dziewczyny, jaki termometr kupujecie? Czy kupujecie w ogóle? Moja położna mówi, że wystarczy sprawdzić dziecku kark ale średnio mnie to przekonuje, przecież nie będę czuła czy ma 38 czy 40 stopni [emoji848]
Czytałam dobre opinie o termometrze Braun do ucha, bardzo dużo mam go poleca. Ma może któraś z Was taki?
 
Czytam składy i bloga Srokao tam można się sporo dowiedzieć.
Dobry skład ma baby dream, kupiłam mydełko i puder.
Emolienty dopiero jak dziecko ma problem ze skórą, choć niektóre położne reklamują emolium.
Jak zaczniesz od emolientów to potem trzeba już cały czas.
Na sobie testuje oliwkę z hipp i jest fajna bo szybko wysycha i tak nie tłuści jak np bambino.
Ja właśnie kilka dni temu uświadomiłam sobie, że córka może mieć po mnie rogowacenie mieszkowe :( mnie tam kiedyś nikt na to nie leczył, później już sama stosowałam peelingi i różne balsamy. Trochę już o tym poczytałam, ale dopóki u niej nic się nie zacznie dziać to będę używać tych najzwyklejszych. Miała któraś z Was ten problem?
 
Dziewczyny, jaki termometr kupujecie? Czy kupujecie w ogóle? Moja położna mówi, że wystarczy sprawdzić dziecku kark ale średnio mnie to przekonuje, przecież nie będę czuła czy ma 38 czy 40 stopni [emoji848]
Czytałam dobre opinie o termometrze Braun do ucha, bardzo dużo mam go poleca. Ma może któraś z Was taki?
Mam zwykły elektroniczny, ale planuję kupić ten
Link do: Termometr bezdotykowy Diagnostic, NC300 - Dla dzieci i niemowląt
 
Dziewczyny, jaki termometr kupujecie? Czy kupujecie w ogóle? Moja położna mówi, że wystarczy sprawdzić dziecku kark ale średnio mnie to przekonuje, przecież nie będę czuła czy ma 38 czy 40 stopni [emoji848]
Czytałam dobre opinie o termometrze Braun do ucha, bardzo dużo mam go poleca. Ma może któraś z Was taki?

Ja mam brauna do ucha, tylko starszej generacji, bo mam go już parę lat... coś takiego -
IMG_1350.JPG

Z polecenia lekarza taki właśnie do uszka... on twierdzi, że te bezdotykowe to dobre są tylko te szpitalne, czyli meeeega drogie, a te nawet za stówkę to się mylą.. najlepiej do uszka, dosłownie na 2sekundy. Mi sie przydaje do teraz[emoji106]
A na karku to sprawdzałam temperaturę na podwórku - czy nie za ciepło ubrany [emoji5]
 

Załączniki

  • IMG_1350.JPG
    IMG_1350.JPG
    18,6 KB · Wyświetleń: 351
Mamusie kochane jakie kosmetyki do pielęgnacji maluszków kupujecie ? Czytacie składy i sprawdzacie opinie czy raczej bierzecie co wam się podoba ? Emolienty czy zwykle drogeryjne firmy? Macie coś sptawdzonego? Piszcie [emoji16]

Pisałam kilka stron wstecz- skopiowałam swój post-
Tu fajny link co trzeba dla bobasa, prawie nic:
Link do: Kosmetyczna wyprawka | Sroka o....
Ja mam z Hippa Babysanft płyn do kąpieli i chusteczki nawilżane, krem Ziołek Linomag Bobo A+E Krem pielęgn., Linoderm[emoji768] Plus z Pantenolem - w razie WU na odparzenia, na ciemieniuchę też kupiłam BabyCap Ciemieniucha.... gaziki jałowe [emoji4]
Więcej nie kojarzę... Na razie oliwki nie kupuję.
 
reklama
Do góry