reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Dziewczyny z Rossmanna teraz przyszła nowa oferta rosne i są jakieś takie chusteczki. Może mnie ktoś uświadomić, to się namacza, czy one są wilgotne czy jak?
Capture%2B_2018-08-20-14-38-13.jpg
 

Załączniki

  • Capture%2B_2018-08-20-14-38-13.jpg
    Capture%2B_2018-08-20-14-38-13.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 292
reklama
Dziewczyny z Rossmanna teraz przyszła nowa oferta rosne i są jakieś takie chusteczki. Może mnie ktoś uświadomić, to się namacza, czy one są wilgotne czy jak?Zobacz załącznik 890367
Są to mokre chusteczki (nasączone ) wykonane że specjalnego materiału dzięki czemu po użyciu możesz spłukać je w kibelku bo rozmpuszczają się w wodzie
 
Dziewczyny z Rossmanna teraz przyszła nowa oferta rosne i są jakieś takie chusteczki. Może mnie ktoś uświadomić, to się namacza, czy one są wilgotne czy jak?Zobacz załącznik 890367
Wydaje mi się, że to są normalnie nasączone chusteczki tylko poprostu można je wrzucać do kibelka i się nie zapcha [emoji14] coś jak nawilżany papier toaletowy, bo zwykle chusteczki nawilżane zapychają kibelek [emoji23][emoji85]
 
@majacyr Rożek 30kilka z przesyłką, śpiworek ze smyka w promocji równe 40, cenowo chyba atrakcyjnie. A niedrapki niepotrzebne? Mam na swojej liście, która zrobiłam w czerwcu to kupilam:)
@Góraleczka89 tak z allegro. Wydaje mi się że jakościowo ok jestem tylko ciekawa jak się bawełna po praniu zachowa, ale to będę wiedziała we wrześniu.
 
reklama
Do góry