reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Ale mega ciuszki [emoji7][emoji7][emoji7]
Mój mąż już by padł na zawał.
On uważa, że starczy jak 3 dresiki w lidlu kupiłam?!
U mnie Mój znowu nie tyle o ilość co po co tak wcześnie [emoji39] i tak w różnych rozmiarach więc starczy na dluzej[emoji6] kupuje teraz żeby nie przepłacać jak się wyprzedaże skończą [emoji39]dzisiaj wydałam 113zl no ale w przeliczeniu to 9zl z groszem i za sztukę, to prawie jak na ciuchach
Ale cudownosci [emoji7]
Nie mogłam się oprzeć[emoji17] Jakbym miała dziewczyne to już bym z torbami poszła[emoji6]
 
Kupiłam wczoraj ,poza tym jeszcze trochę ubranek ,i kombinezon r 68 obok śpiochy 62 też smyk dla porównania dajcie znać czy wymienić na 62 czy taki się nada . Bo już nie wiem czy za duży czy nie [emoji852]Zobacz załącznik 876120Zobacz załącznik 876121Zobacz załącznik 876122Zobacz załącznik 876126Zobacz załącznik 876127Zobacz załącznik 876128

Hej, pajacyk - kombinezon jest ze smyka? Nie znalazłam takiego na internecie. Mogłabyś dać mi linka do niego?

Dziewczyny doradźcie, która ładniejsza kurtka wiosenna? To dla starszej córki. Tak się zastanawiam pod koniec miesiąca kończy dwa lata. Z Pepco ma rozmiar 98, z Lupilu 86/92 tak na styk. I tak sobie myślę, czy rozmiar 104 ze Smyka będzie dobry na nią na wiosnę?

Link do: Cool Club, Kurtka wiosenna dziewczęca, parka, zielona
Link do: Cool Club, Płaszcz wiosenny dziewczęcy, czerwony

Tak samo chciałabym jej kupić jej kurtkę na jesień.

Link do: Cool Club, Kurtka wiosenna dziewczęca, kotki, granatowa

Znalazłam taką i się zastanawiam. Czy taka wiosenna może służyć jako jesienna? Tu jest rozmiar 104, ale w komentarzach jest napisane, że jest to zaniżone, więc rozmiarowo powinna być ok na jesień.
 
Ostatnia edycja:
Hej, pajacyk - kombinezon jest ze smyka? Nie znalazłam takiego na internecie. Mogłabyś dać mi linka do niego?

Dziewczyny doradźcie, która ładniejsza kurtka wiosenna? To dla starszej córki. Tak się zastanawiam pod koniec miesiąca kończy dwa lata. Z Pepco ma rozmiar 98, z Lupilu 86/92 tak na styk. I tak sobie myślę, czy rozmiar 104 ze Smyka będzie dobry na nią na wiosnę?

Link do: Cool Club, Kurtka wiosenna dziewczęca, parka, zielona
Link do: Cool Club, Płaszcz wiosenny dziewczęcy, czerwony

Tak samo chciałabym jej kupić jej kurtkę na jesień.

Link do: Cool Club, Kurtka wiosenna dziewczęca, kotki, granatowa

Znalazłam taką i się zastanawiam. Czy taka wiosenna może służyć jako jesienna? Tu jest rozmiar 104, ale w komentarzach jest napisane, że jest to zaniżone, więc rozmiarowo powinna być ok na jesień.
Link do: Cool Club, Pajac niemowlęcy
 
reklama
Do góry