reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Dziewczyny, doradźcie, bo sama kilka lat temu rodziłam, mogę nie być na czasie w noworodkowych gadżetach - co w prezencie dla dzidziusia kwietniowego byłoby najlepsze? Dużo słyszałam o misiach szumisiach? przy dwojce swoich dzieci nie używałam - czy to się nada? z góry dziękuję za odpowiedzi <3
 
reklama
Dziewczyny, doradźcie, bo sama kilka lat temu rodziłam, mogę nie być na czasie w noworodkowych gadżetach - co w prezencie dla dzidziusia kwietniowego byłoby najlepsze? Dużo słyszałam o misiach szumisiach? przy dwojce swoich dzieci nie używałam - czy to się nada? z góry dziękuję za odpowiedzi <3

ja czasem oglądam na youtube dziewczynę Nudziara pl. Ostatnio mówiła o rzeczach, które się nie sprawdziły u nich i właśnie ma dwa rodzaje misia szumisia. Twierdzi, że ich synek bardzo się na te misie szumiące denerwował, był zły. Innych opinii nie znam, ja też przy moich chłopcach nie stosowałam. Ale pewnie będzie tak, że co mama to inna opinia i wiele będzie zależeć też od samego dziecka.
 
Dziewczyny, doradźcie, bo sama kilka lat temu rodziłam, mogę nie być na czasie w noworodkowych gadżetach - co w prezencie dla dzidziusia kwietniowego byłoby najlepsze? Dużo słyszałam o misiach szumisiach? przy dwojce swoich dzieci nie używałam - czy to się nada? z góry dziękuję za odpowiedzi <3
Szumisie ponoć przydatne ale może dowiedz się czy rodzice już nie kupili. Może coś
Z miękkich zabawek albo przytulanek? Praktyczne będą też kocyki czy pieluchy :)
 
Szumisie się podobno sprawdzają.Sama nie sprawdziłam bo jak ja rodziłam dzieci to szumisi jeszcze nie było.
Warto jednak dowiedzieć się czy dzidziuś już nie ma tego misia.
Używki jak dla mnie ok ale takie co a sobie wybiorę w szmatexie.Przez neta bym się bała.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szumiś nie każdemu dziecku będzie pasował. Mój syn ma, ale on spał przy właczonym okapie albo szumie z YouTube. Teraz też zakup misia odkładamy na po porodzie. Zobaczymy czy niunia będzie go potrzebowała czy nie [emoji4]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, kupujecie już jakieś rzeczy dla dziecka? Ja jeszcze niczego nie mam, czekam na potwierdzenie płci :) Może ktoś doświadczony napisze w co warto się zaopatrzyć?;)
 
To moje pierwsze ciuszki dla maluszka:) pierwsze zdjęcie to od teściowej plus kocyk, ubranko rozmiar 62 a jak mi dawała to mówi że akurat jak się urodzi. No nie wiem czy takie duże dziecko wydam na świat ;)
1490713887-aaaaaa.jpeg

A to moje zdobycze z wczoraj i dzisiaj:)
1490713926-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sliczne te ubranka :-)
Dziewczyny, ja kupilam sporo ubranek używanych na olx, pakę dla dziecka od 0-3 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona
 
Do góry