reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Mój syn od razu wchodził w 62 choć kiedy się urodził to miał 57 cm. Ale jak teraz oglądajmwyprawke dla maluszka to wychodzi na to ze każde ubranko wyglada jak z innego rozmiaru a większość mam na 56 i 62. Niektóre n 62 sa bardzo duże a niektóre niczym nie różnią się od 56.
 
Nasze dotychczasowe zakupy :) lepiej zeby byla dziewczynka
1491581836-aaaaaa.jpeg
1491581839-aaaaaa.jpeg
1491581842-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i ogolnie to kosmetyki mamy sporo jeszcze leo... plus pieluchy tetrowe chce rozowe dokupic. Chusteczki nawilżone tez juz mam zapas... plus jeszcze wiecej tych mam butelek na wszelki wypadek bo byly darmowe. Jedynie to fotelik do samochodu. Lozko dla starszego zeby lozeczko sie zwolnilo ciuszki i adaptery do wozka mojego zeby podwójny zrobic. Aaa i pieluszki :) i dla mnie jeszcze podpaski poporodowe o ile sie w ogole przydadza... po poprzedniej cesarce nawet nie uzylam... wkladki wystarczaly bo mialam minimalne plamienie. Zapomnialam o czyms?? Aaa pare kocykow rozowych bo biale/kremowe mam i reczniczki ze 2-3 :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dla Wiki 56 kupilam pare sztuk. Na wyjście ze szpitala zamowilam pajaca cieplejszego ale nie tak bardzo grubego 56 a w razie czego mam 62. Poki co jest z tych średnich dzieci, wiec sie okaże :)
 
Ja już po lidlowych łowach :) i paczka z kappahl przyszła :)
1492510285-aaaaaa.jpeg
1492510296-aaaaaa.jpeg
1492510323-aaaaaa.jpeg
1492510335-aaaaaa.jpeg
1492510391-aaaaaa.jpeg
1492510448-aaaaaa.jpeg
1492510469-aaaaaa.jpeg
1492510501-aaaaaa.jpeg


Więcej już chyba nic nie kupuje;) No chyba, ze jakiś kombinezon, bo tylko tego brak. A i mamuśka sobie kupiła leginsy i sukienkę.
:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja rodze za 2,5 mca a prawie nic poza ciuszkami nie mam..
chyba wlasnie dostalam ataku paniki :p
@aga6 Przy kompletowaniu wyprawki proszę nie zapomnieć o kosmetykach dla dzidziusia :)
Zdecydowanie warto wypróbować dermokosmetyków Oillan.
Zapraszam również na naszą stronę internetową www.oillan.pl, gdzie znajdzie Pani również więcej informacji o produktach oraz informacje o naszej akcji promocyjnej - za zakup dowolnych produktów z linii Oillan Baby lub Med+ za co najmniej 70 zł pierwsze 3000 osób, które wyśle paragon, otrzyma kod na zakupy 70 zł na produkty Oillan w sklepie kosmetykiaa.pl. Dla osób, które otrzymają taki kod, organizowany jest dodatkowy konkurs, zachęcam do wzięcia udzialu w akcji.

W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji, zachęcam również do kontaktu pod adresem: oillan@oillan.pl
Online Ekspert marki Oillan
 
Do góry