reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Ja to się gubię jeszcze co kupić. Córka urodziła się za granicą i było mega gorąco przez pierwsze dwa miesiące na samych bodziakach praktycznie. A polska pogoda lubi płatać figle i we wrześniu potrafi być zimnooo.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj kochana i sierpień może być zimny, wspomnienie mojego urlopu z zeszłego roku brrrrr
 
Jakie piekne rzeczy!!! Sluchajcie, az wezme sie jutro za przeglad naszej wyprawki, ktora juz mamy, zobacze co sie przyda po chlopakach a co dokupic. Ale jestem przerazona, bo mamy tego troche.. Dobrze, ze zimowe ogarnelam juz jesienia, mamy mase kurtek w roznych rozmiarach, moja babcia ma manie i kupuje u siebie w Niemczech co chwile i przysyla, bo sie przyda :D jak widac wiekszosc jeszcze z metkami, duzo tych samych modeli, ale rozne rozmiary, "zeby chlopcy mieli identyczne" :D niedlugo pewnie dojdzie dziewczeca kolekcja... Takze az sie boje przegladac ciuszki [emoji14]
1486323315-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
O matko jak w sklepie !!!! [emoji16][emoji16]
 
Myycha na olx jak ciepłe bułeczki pójdą te kurteczki których nie będziesz potrzebować, a za to będzie kasa na inne rzeczy ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najgorzej ze ciezko mi jest sie pozbywac ciuchow dzieciecych, bo a nuz sie przydadza! Haha :D 25_pixels to tylko kurtki zimowe, ubrania tez posegregowalam rozmiarami w workach prozniowych, kusi mnie, zeby je juz przejrzec, ale pewnie bede kazda malenka rzecz macac i plakac [emoji14]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi szwagierka przywiozła torbiszcze ciuszków po swojej córce...to tylko rozmiary 0-3mc...i wyobraźcie sobie że 99% to są rzeczy różowe, 1 bodziak czerwony i 2 białe pajace, reszta wszystkie odcienie różu, za przeproszeniem zrzygać się idzie [emoji6] darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda ale więcej niż połowy nie założymy ;) mój M na początku zakazał mi dalszych zakupów, a potem jak to przejrzał to stwierdził że dużoooo rzeczy nam brakuje ;)

1486365030-aaaaaa.jpeg


p19uflw1jarcljhd.png
 
reklama
Jakie piekne rzeczy!!! Sluchajcie, az wezme sie jutro za przeglad naszej wyprawki, ktora juz mamy, zobacze co sie przyda po chlopakach a co dokupic. Ale jestem przerazona, bo mamy tego troche.. Dobrze, ze zimowe ogarnelam juz jesienia, mamy mase kurtek w roznych rozmiarach, moja babcia ma manie i kupuje u siebie w Niemczech co chwile i przysyla, bo sie przyda :D jak widac wiekszosc jeszcze z metkami, duzo tych samych modeli, ale rozne rozmiary, "zeby chlopcy mieli identyczne" :D niedlugo pewnie dojdzie dziewczeca kolekcja... Takze az sie boje przegladac ciuszki [emoji14]
1486323315-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
O matuchno, ile kurtek!
Z jednej strony zazdroszczę, widac że Babcia ma fioła na punkcie kurtek :),
a z drugiej współczuję, gdzież to wszystko trzymać...
 
Do góry