reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Kolejny do kolekcji. Najwyżej będę dziergać niebieski ;) na tą chwilę koniec z kocykami.
1487846123-aaaaaa.jpeg


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nooo Mistrzyni piękne cudo! !
 
reklama
Niewiem czy ecru czy jasny szary ;)
Chyba szary. I taki w kwadracie da rade? Niewiem czy 60 nie za waski.
 
@klusek mój ma dokładnie 65x85. Z tej samej ilości włóczki powinien wyjść kwadrat 70x70 spokojnie. 80x80 już raczej trzeba 5 motków.

Nie wpadłam na to żeby zrobić sobie kwadrat...

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zle ze kwadrat? Zaraz sie postaram ogarnac z tematem. Cena nie gra roli

Widze wymiary przewaznie 75/100 i 90/120.

Tak 80/100 byloby chyba idealnie. Kolor szary.
 
Ostatnia edycja:
Nie, kwadrat ok mi się zwiesiło że jak kocyk to prostokąt i koniec. To podeślę Ci jutro fotkę czy napewno taki kolor.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
szukam jakiś ładnych obrazków dziecięcych - macie coś? :-)

wczoraj wzięłam od mamy rzeczy, które kupiła, a dziś z z paczkomatu wyjmuję jednego pajaca z 5.10.15 hihi w misie :-) :)
 
Świeżo wyciągnięte z paczki małe co nieco dla Maleństwa. Nadal neutralne, bo nadal nie mam 100% pewności, że to chłopczyk:
IMG_0040.JPG


A małe co nieco było kupione przy okazji zakupów bodziaków dla Witka. Jestem zachwycona wzorkami. W rowerki z firmy Koala (lubię ją, mają dużo fajnych rzeczy, ten komplet z misiakami też jest z firmy Koala), a reszta z Gamex.

IMG_0041.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0040.JPG
    IMG_0040.JPG
    68,9 KB · Wyświetleń: 252
  • IMG_0041.JPG
    IMG_0041.JPG
    96,7 KB · Wyświetleń: 251
reklama
Słodkie są te czapusie z uszkami. Właśnie robię ;)

@klusek ten szary to kolor 70125. Mierzyłam koc młodej, sklepowy. Ma 70x100 spokojnie używa jeszcze jako 6-latka. Nie ma problemu mogę zrobić większy, tyle że potrwa to ok 3 tygodni. Daj znać.
1487933749-aaaaaa.jpeg


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry