reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka

reklama
Safiya ja 74 cm to narazie sobie daruje.Zrobię wyprawkę na te pierwsze miesiące a potem już na bieżąco będę kupować.To nie komuna wszystko jest w sklepach.
Guarana sporo tego masz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
kupione na promocji w 5.10.15, przyszło paczkomatem - podobno zaoszczędziłam 50 zł :-D
 

Załączniki

  • IMG_20170207_224724.jpg
    IMG_20170207_224724.jpg
    758,3 KB · Wyświetleń: 96
25_pixels w naszym klimacie szkockim czyli bardzo wilgotnym gdzie pranie średnio schnie 3 dni to podstawa


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam z czystego lenistwa [emoji33][emoji33][emoji33] moja mama miała zapędy na wieszanie prania na dworze [emoji23][emoji23][emoji23] początkowo. Ale mąż jej to szybko wybił z głowy. Mam w pralni taki rozkładany suszak. Sznurki na dworze to nie moja bajka, bo musiałabym zagięcia prasować [emoji23] w zimę wiadomo wszystko mokre i w błocie. Wiosna, lato, jesień? Młody wraca zazwyczaj umorusany od stóp to głów... nieraz calusieńki w błocie wrócił. Wężem ogrodowym najpierw go nieco musiałam potraktować [emoji12] a potem pod prysznic.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Safiya ja 74 cm to narazie sobie daruje.Zrobię wyprawkę na te pierwsze miesiące a potem już na bieżąco będę kupować.To nie komuna wszystko jest w sklepach.
Guarana sporo tego masz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

74 to na jaki to mniej więcej miesiąc? U mnie jest 0-3 miesięcy, 3, 3-6 itd. Juz się mnie tato pytał jakiego rozmiaru chcę ciuszki a ja się kompletnie nie znam na polskich rozmiarach. Młody był duży (4.260 kg). Drugie tez pewnie będzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
74 to na jaki to mniej więcej miesiąc? U mnie jest 0-3 miesięcy, 3, 3-6 itd. Juz się mnie tato pytał jakiego rozmiaru chcę ciuszki a ja się kompletnie nie znam na polskich rozmiarach. Młody był duży (4.260 kg). Drugie tez pewnie będzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
my kupiliśmy wszystko, co było w promocji hahaha
patrząc po małej przyjaciółki to 74 będzie miała na 5 mcy :nerd:
teraz ma 4 i jak dobrze pamiętam ma 68
 
Ag.ta a co jak będzie dziewczynka?Ja nadal tylko unisexy kupuje ale trudno coś fajnego wybrać bo wszystko albo typowo dziewczęce albo chłopięce.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mychaa sklep byś mogła otworzyć z tymi kurtkami choć moje dziewczyny też dużo kurtek mają.Zdecydowanie przesadzam z zakupami dla nich.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry