reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<< Wyprawka >>>

reklama
Joasiu, na allegro można kupić te kulki i inne zabawki Boikido

Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

Kinus dziekuje Ci bardzo..na razie skupimy sie na macie do malowania a pozniej pomyslimy o czyms takim..bo naprawde sa to super zabawki tylko koszt ich jest drogi ale wygladaja na wytrzymale i chyba godne tej ceny:tak:



DZYOFXHS.jpg
display.aspx
display.aspx

Takiego psa dostal :tak:

No wlasnie jak go zobaczyloam to powiedzialam
"Ooo Paco a ty co robisz na polce w sklepie" :laugh2::laugh2::laugh2:
To bedzie nasz Paco :tak::tak:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Anineczko caly Paco..swietna zabawka..na pewno spodobala sie Antosiowi co:confused:

:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Anineczko Paco jest super , jakas rekompenstaa dla Antka

a ja postaram sie dać znać do 20 czerwca z tą mata

Kinek zabawka łądna , bardzo kolorystyczna i to bardzo przyciąga
 
Kuźwa!!!

A naszego rowerka jeszcze nie ma.
Zaraz Dzień Dziecka i Maciek zostanie bez prezentu.

Facet już dawno wystawił mężowi pozytywa (choc transakcja jeszcze nie została sfinalizowana) i ciiiiiszaaaaa.
 
Edziu Kochana dzwon do faceta, zapytaj co z przesyłką, i niech da nr nadania

wiecie ja też mam problem z elmo, babka mi przysłała nie tego co kupiłam:wściekła/y:, ale obiecała mi wysłać odpowiedniego Elmo, ale szczerze mówię ze od piątku jej spokoju nie daje, bo pisze meile, dzwonie, i normalnie ją molestuje :tak::tak:

Aniu Paco śliczny :tak::tak::tak:

Kinku fajne te kulki :tak:
 
Lulka, a ty zamawiałaś tego siusiającego na nocnik, nie ?
a jakiego dostałaś ?

Joasia, zabawki z boikido są dość drogie...bo po pierwsze są drewniane,po drugie nie polskie :baffled:, a po trzecie edukacyjne...
Czy Polacy nie mogliby takich wymyślić ?...Nie są jakieś skomplikowane...Ech..

Mam nadzieję, że Hanka na kulkach liczyć się nauczy i nie połknie ich pierwszego dnia :eek:
 
Kinku dostałąm "Elmo up up" taki dzidziusiowaty do noszenia, niby fajny, ale ja chce mojego z nocniczkiem :wściekła/y::tak::tak::tak:

a co do drewnianych zabawek, wiesz są tez polskie, np Julka dostałą ostatnio taką kaczkę drewnianą, na patyku, co jak idziesz to pchasz a ona stuka nogami, i dostałą też domino drewniane z owocami, i uwielbia je, zawsze chce grać z Dziadziem, bo dziadek pozwala jej wygrywać ;-):tak::tak: tylko nie wiem jaka to firma bo nie ejst napisane na zabawkach, a opakowania wywaliłam :zawstydzona/y::baffled: ale jestem pewna ze firma z PL :tak::tak:

i co Edzia
dowiedziałaś sie coś w sprawie rowerka??
 
Kurcze...ciekawe, co to za firma :confused: Bo ja wszędzie szukam ładnych, drewnianych polskich zabawek i ni ma ...:eek:
 
reklama
Hej!

Jula z polskich drewnianych zabawek ma kaczuszke do ciagania,puzzle i zabawki z ikei-ale te nie polskie:no:a i od naszych przyjaciol dostala cos takiego ostatnio

tn30052007r001xv1.jpg


super zabawa i bardzo ja lubi.

Kinus u mnie w skelpie zabawkarskim sa przerozne zabawki drewniane .Jak tam bede to zobacze co to za made in:confused:i dam Ci znac...a co Cie interesuje wogole:confused:
 
Do góry