reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

AniaM o ile dobrze pamiętam to chyba foteliki Concord mają możliwość montowania przodem i tyłem w zależności od wieku i wielkości dziecka.

Asia przy wyborze fotelika następnego ja brałam pod uwagę:
- ilość gwiazdek/ punktów w testach zderzeniowych (najważniejszy punkt)
- sprawdziłam czy fotelik pasuje do naszych samochodów
- przymierzyłam Majkę do fotelika, sprawdziłam czy ma wygodnie
- jakość wykonania i materiały użyte też miały znaczenie
 
reklama
a do foltelika mierzylas maje moze w grubszym ubranku?? bo my musimy kupic nowy fotelik bo bartek juz w samej kurteczce mial tam ciasno a jak przyjdzie kombinezon... poza tym blisko ma juz glowke krawedzi gornej fotelika wiec juz czas, choc waga jweszcze nie przekroczona (ma niecale 10 kg) fotelik jest do 13 kg.

a co do kombinezonow: zakladacie jakies szaliczki? bo ja malego nie dopinam do konca, bo ga gniecie w szyjke i drapie i nie wiem czy mozna jakies szliczki dostac dla takich maluszkow czy ja moze zle ukladam ten komb. pod szyjką?? :eek:
 
No wlasnie co do szaliczkow to ja u nas nie widzialam dla niemowlakow dziwne:eek:

MagdalenaB wlasnie ja mam fotelik tez do tylu kg co ty a Brian wazy 8kg tylko ze ja mam ten fotelik do wozka i do samochodu ale Synek juz jezdzi bez niego wozkiem w samej spacerowce bo jakis wydaje mi sie taki scisniety a jak teraz dojda grubsze ciuszki to juz wogole sie tam nie zmiesci;-)
 
Magduusia ja tutaj tez nie widzialam szaliczkow dal niemowlakow a szukalam bo kupilam brazowy kombinezon i chcialam go jakos ozywic kolorowym szaliczkiem.
Wydaje mi sie ze ich nie produkuja bo szliczek moze byc niebezpieczny, dziecko moze sobie pociagnac, zaplatac na szyjce i sie udusic. Chyba juz lepiej wlazyc sweterek z golfem albo z takim kolniezem. ktory mozna postawic. Zwlaszcza ze nasze dzicei ciagna za wszytsko co sie da i jezdza przodem do kierunku jazdy.
 
dziewczyny ja tez chcialam osobno dokupic patrykowi szaliczek......zeby skompletowac z czapeczka ktora wczesniej kupilam ...........i nie znalazlam ...........
a jezeli juz znalazlam to caly komplecik z czapeczka i wcale nieciekawy:(:(
 
dziewczyna ja wlasnie kupilam taki trojkatny szaliczek zapinany na rzep z tylku, bardzo fajna sprawa:happy: pod szyjka Selinka ma cieplutko i nie musze jej dopinac kurteczki do konca , wygodne i bardzo praktyczne :-)
 
Katinj masz racje chyba co do tych szaliczkow ze dlatego nie produkuja bo u nas tez malo jest czapek ktore wiaze sie pod broda dziecka a jesli juz sa to takie grube i narzep z polarku:tak:


Dziewczyny no ale ja ani golfikow tu nie widzialam.Kupilam Brianowi sweterek ktory ma zamek az pod brode ale to az tak nie chroni.Choc tak sobie mysle ze chyba nie mam co az tak sie przejmowac bo u nas mrozow jako takich nie ma ani sniegu;-)
 
Magdusia, dokladnie tak samo z czapkami. Wiazanej pod broda jeszcze nie widzialam:-) chyba ze na rzep. Na chlodne dni niezle sa body z polgolfem a na to sweterek i kombinezon. Szkoda ze lato sie skonczylo i trzeba dzieci ubierac przed wyjsciem ,opatulac i wciskac w kombinezony.
 
Magdusia, dokladnie tak samo z czapkami. Wiazanej pod broda jeszcze nie widzialam:-) chyba ze na rzep. Na chlodne dni niezle sa body z polgolfem a na to sweterek i kombinezon. Szkoda ze lato sie skonczylo i trzeba dzieci ubierac przed wyjsciem ,opatulac i wciskac w kombinezony.
A ile płaczu i wrzasku podczas tego ubierania :no: Muszek to tak się drze jakbym go ze skóry obdzierała :eek:
Pozdrawiam
 
reklama
Magdusia, dokladnie tak samo z czapkami. Wiazanej pod broda jeszcze nie widzialam:-) chyba ze na rzep. Na chlodne dni niezle sa body z polgolfem a na to sweterek i kombinezon. Szkoda ze lato sie skonczylo i trzeba dzieci ubierac przed wyjsciem ,opatulac i wciskac w kombinezony.


Katinj no wlasnie ja widzialam tu tylko na rzep a np z Polski od cioci dostalam dla Briana wiazana pod broda i zawsze boje sie mu ja wiazac a jesli juz wiaze to na kokardke zeby tych wiazan nie widzial bo uwielbia ciagnac za sznurki od czapki.
Body z golfem tez tutaj nie widzialam:eek:
 
Do góry