reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

ivka76 pisze:
catherinka pisze:
Ivka, cenna uwaga. Generalnie podoba jej się ten wzorek :-) Ale ja raczej wezmę albo coś w granacie albo taki bordo-grafit jeśli taki jeszcze mają. Jasne są ładne, ale niestey niepraektyczne... :(
A jeśli możesz to prześlij wzorki (kasiag@sezam.pl - dzięki!), bo ja pisałam w tej sprawie do Roana, ale nie odpowaidają mi :(

Już do Ciebie idą - po kawałku, bo są sporej rozdzielczości - są w czterech wiadomościach.

Dostałam - dzięki wielkie! No to teraz wybiranie wzorku i przekonanie męża, :-) Woli Delitam, bo jest tańszy... Ale ja go już urobię... ;D
 
reklama
felqua pisze:
I czy oplaca sie kupic rozek?

Ja kupiłam rożek, żeby mogła je zabrać w nim ze szpitala, no i może będzie chciało w nim jeszcze potem spać, a jeśli nie, to wyjmę wkładkę kokosową i bedzie mała kołderka - na razie rozmiarowo bnędzie ok :-)


A my wczoraj zakupiliśmy łóżeczko i materacyk!!!
happy.gif

No i oczywiście czym prędzej je złożyliśmy, ubraliśmy pościelkę i powiesiliśmy ochraniacz :-) Ile radośći z tak prostych czynności :-) :D :D :D
 
jak masz w domu temp 19-21 stopni i bez przeciągów , to dzidzia powinna mieć czapeczkę zakładaną po kąpieli a na stałe nie musi
 
a rękawiczki są jako ochraniacze jak dzidzia drapie sie po buziaku, podobno nie wolno dzieciom obcinać paznokci przez chyba 2 tyg i po to są niedrapki żeby sobie maluch buziuli nie pokancerował
 
No to ja wklejam zdjęcia naszego wózeczka, który dostaliśmy od mojego brata i bratowej - tako city voyager:


Wózek ogólnie jest rewelacyjny tylko bardzo ciężki....
 
agao szczerze powiedziawszy nie mam bladego pojęcia co do rozmiarów, ja kupiłam na oko mam 2 mniejsze i 2 troszkę większe, a z tego co czytałam jeśli chodzi o rozmiar czapeczek w wypowiedziach innych mam, to zawsze jest to problem i raczej kupują na wyczucie ;)
 
reklama
Dlaczego nie wolno obcinac paznokci? Wlasnie trzeba tylko mamy zwykle sie boja i odkladaja to. Nie widze logicznego wyjasnienia dlaczego nie moznaby bylo przez 2 tygodnie obcinac paznokci dziecku. Ja obetne a rekawiczek uzywac nie bede.
 
Do góry