reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
łe! To Wy zorientowane jesteście!!!

Ja w sobotę przypomniałam sobie, że nie mam nowego MTJ i zleciłam zakup Rafałowi, tylko nie było bez toreb, a ja uparłam się bez gadżetów... Dopiero wczoraj zobaczyłam u koleżanki tą torbę i uznałam, że jest naprawdę fajna i całe szczęście Rafał nie kupił mi MTJ bez torby w sobotę...

Kiedy ja dojdę ze sobą do ładu i składu??? :)
 
KingaP pisze:
będzie Ci pasowała do wóżka. Nam zdecydowanie zielona... :)

ale ja jeszcze nie mam wozeczka i nie wiem czy mi bedzie pasowala
ale w sumie nie wazne
zapakowałam w nia juz ciuchy dla mnie i maleńkiej na wyjscie ze szpitala
 
Co do dysksji smoczkowej. Kupiłam smoczek i butelkę (125ml) z Aventu. Szczerze mówiąc chciałam kupić komplety z Nuk (siostrzenica miała, fakt, że 10 lat temu, ale ...), ale jak zwykle wszystkie modele w kolorach róż bądż błękit. I tak prawie z każdej firmy. A skąd mam wiedzieć jaki kolor??? ;D ;D ;D A smoczek z Aventu jest cały biały to uznałam, że może się taki przydać...Zawsze można zmienić... ::)
 
Ja dla dzidziusia juz mam wszystko. Dzis jeszcze kupilam podgrzewacz do pokarmu bo w weekendy studiuje i babcia bedzie musiala nakarmic maluszka. Jeszcze dla siebie pare rzeczy i moge isc do szpitala
 
a mnie skusił mały super milutki kolorowy śliczny kocyk kosztował tylko 30 zł ale słodki taki do wózeczka bo mam 2 większe
 
Ja czekam na wielorazowe majtki poporodowe( kupowałam na allegro) i wózek. I wszystko mam - myśle :):):)
 
Ja też bym mogła taki miec ale mój Żon uważa że są " starej daty" - jak by on nie był :) Więc musi byc pojazd 4 kołowy i ten x - lander przypomina mu no i troszke mnie formułę 1 ( wersja spacerowa) w sam raz dla chłopaka :) A jak będzie baba to też będzie lubiała auta - po mamusi i tatusiu więc :)
 
reklama
hih :) tez mam taka orbe z Mamo to ja ;D Wlasnie te niebieska. Tylko musialam ja wyprac, bo mi paskudnie smierdziala guma czy czyms takim. I w nia laduje rzeczy dla malutkiej do szpitala :)
 
Do góry