reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

a wasi mezowie widzieli roanki na zywo? Bo moj widzial i choc z wygladu bardziej mu sie inne podobaly to meskim fachowym okiem ocenil i stwierdzil, ze ten ma najlepsze parametry techniczne i tylko maritka :) I powiedzial tez, ze w wozku najwazniejsze jest nie to jak wyglada tylko jak jezdzi i jak sie buja.
Bardzo sie ciesze, bo z kolei mi sie wyjatkowo z wygladu roany podobaja. Chce ktorys granacik :)Jakos na dniach bede zamawiac.
 
reklama
Widział i bujał i nic :( uparciuch. NO ale nie tylko ja na spacerki będę chodziła a jak chce sie chłop zaprezentować to niech płaci :)
 
ja tez bylam zdecydowana na roana, tez podoba mi sie marita albo kortina.bylam w sklepie, jest PIEKNY, ale potem gadalm z babka ktora sprzedaje te roany i mowila ze najlepsze sa raony z najnowszej kolecji. sa zdecydowanie brzydsze i nizsze, ale maja miliard funkcji. zdecydowanie jest bardziej praktyczny jesli chodzi o skladanie i wersje spacerowa no i wiecej "zabezpieczen" od wiatru i zimna niz w maricie. no i cena-650zl a marita 1200 przynajmniej u nas. mam dylemat...chcialabym jeszcze zobaczyc deltim premium, ale u nas w miescie nigdzie nie ma sklepu z ta marka.
 
mój lekarz stwierdził że z tym prasowaniem to p rszesada że dziweciaki potem takie zdechlaki jak wszystko takie sterylne
 
kelts pisze:
ja tez bylam zdecydowana na roana, tez podoba mi sie marita albo kortina.bylam w sklepie, jest PIEKNY, ale potem gadalm z babka ktora sprzedaje te roany i mowila ze najlepsze sa raony z najnowszej kolecji. sa zdecydowanie brzydsze i nizsze, ale maja miliard funkcji. zdecydowanie jest bardziej praktyczny jesli chodzi o skladanie i wersje spacerowa no i wiecej "zabezpieczen" od wiatru i zimna niz w maricie. no i cena-650zl a marita 1200 przynajmniej u nas. mam dylemat...chcialabym jeszcze zobaczyc deltim premium, ale u nas w miescie nigdzie nie ma sklepu z ta marka.

A propos najnowszej kolekcji roana - byłam sama osobiście w fabryce w Częstochowie i z tą kolekcją to jakaś bzdura - owszem jest coś takiego, ale dotyczy tylko i wyłącznie kolorystyki i materiałów, a nie budowy samego wózka. W nowej kolekcji na ten rok wykorzystują np. sztruks i dżins (poza tym co wcześniej), ale żadnych innowacji konstrukcyjnych nie ma. Nie dajcie się więc zwieźć tak "dobrze" poinformowanym sprzedawcom, którzy - moim zdaniem - chcą za wszelką cenę sprzedać droższy towar.
 
W persilu do kolorow a plukalam w silan sensitive. Potem sie otwarta ze dwa dni suszyla i zapachu nie ma :) (ale jeszcze przed praniem ja wietrzylam 1 dzien na dworze bo myslalam, ze samo wietrzenie wystarczy, ale nie wystarczylo). No i jest ok.

Hih- ja tam nie bede miec problemu z nadmierna sterylnoscia, zwlaszcza w czasie wiosennej odwilzy z moimi dwoma psami :) Co prawda raczej bedziemy im czyscic lapy po spacerkach, ale zawsze troche brudku naniosa :) Zreszta tez nie zamierzam szalec i prasowac wszystkiego- np. rzeczy frotowych (na nich tak zagniecen nie widac :) )


Czekam na fotelik i cos sie spoznia :(
 
reklama
ja będę prasować, by ciuszki po prostu ładnie wyglądały, sama nie chodze w wygniecionych, nieuprasowanych ciuchach

ale... nie będę szaleć i prasować po dwóch stronach i robić innych cudów żeby całkowicie wysterylizować, ani odkażać całego mieszkania przed dzieckiem ;)
 
Do góry