reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Kasiulu zgadzam się z Tobą, można obejść się bez przewijaka. Łóżeczko jest, wózek też no i wanienka, cóż jeszcze... DZIDZI JESZCZE NIE MA!!!!!! Jej mi brakuje do Tego wszystkiego. Wam pewnie też :).
.png
 
reklama
ja jestem ciągle prawie w polu. Tylko ciuszki mam poprane i poprasowane :)

Łóżeczko robią górale (choć nie wiem na jakim etapie są prace...), nie mamy wózka, kocyka, a za przybornik biorę się jutro (to będzie drugie podejście)... :)
 
a ja coś nie mogę dotrzeć po przewijak tj tą gąbkową oceratowaną nakładkę

resztę to już chyba mamy
 
my z kolei nie możemy się pozbierać zeby zamówić wózek i fotelik ale chyba pod koniec tego tygodnia pojedziemy wreszcie do sklepu, aha i w tym tyg postanowiłam , że kupię wszystko czego potrzebuję do torby do szpitala!
 
No Fionka widzę, że mamy te same postanowienia dotyczące nieszczęsnej torby :D
Aaa, i dziś będę się widzieć z moją ginką - może ją pozdrowić od Ciebie? :D :D :D ;D ;D ;D

A co do przewijaka, to jest dobrym rozwiązaniem kiedy ma się mało miejsca, a akurat tak jest u nas, więc my się chyba zdecydujemy. Tylko ciągle się zastanawiamy nad jakaś komodą - co by i potem mogła maleństwu służyć, ale jak będzie komoda, to przwijak w sumie może stać się zbędny, tylko będzie potrzebna podkładka.
 
Tak myślałam ;) Wyściskam ją zatem :) ;D
Ale mam humor od rana, aż się sobie dziwię :-) Może to dlatego, że w końcu prawie wyzdrowiałam i nic mnie nie boli, nie mam zgagi i w ogóle jakaś taka lekka się czuję :-) ;D
 
catherinka pisze:
Tylko ciągle się zastanawiamy nad jakaś komodą - co by i potem mogła maleństwu służyć, ale jak będzie komoda, to przwijak w sumie może stać się zbędny, tylko będzie potrzebna podkładka.

Catherinka jak chcesz jakąś komode to bardzo polecam komode z ikea. http://www.ikea.com/webapp/wcs/stor...uctId=12830&langId=-27&parentCats=15567*16113
Tak wyglada z rozlozonym miejscem do przewijania:
komoda4oh.jpg


a tak po zlozeniu tego miejsca:
komoda11zx.jpg


Mam taką komode i mysle ze sie sprawdzi :)

 
Dzięki Asiabeti, już ją widziałam :-) Fajna jest ....Tylko ta cena... 500 zł... Teraz nas na to nie stać, a po drugie niestety jeszcze nie mamy mieszkanka naszego i zastanawiamy się nad czymś takim, do czego potem będziemy mogli dokupić resztę mebelków, kiedy w grudniu już nam wybudują :-) Ale żeby to też miałło w miarę cenę. Kurcze, czemu te komody są takie drogie??? Szafa z tej serii w Ikea kosztue 800, łózeczko 400, a komoda 500 ...
Chyba wybierzemy się do Black Red White - mają teraz podbno jakieś obniżki - może coś taniej znajdziemy.
 
reklama
Dziewczyny mam jedno pytanko: kupowałyście sobie wkładki laktacyjne? Jeśli tak - to które polecacie?
No i nie wiem czy wziąć takie jednorazowe czy wielorazowe, które można przepierać? ::)
 
Do góry