reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

wiesz ja naszykuje pajacyki i body rozmiary 56 1 62 i mąż weźmie ten właściwy zestaw, a kombinezonik to 62 bez względu na "wzrost" dzidzi ;)
 
reklama
Dziekuje za odpowiedź, ja miałam plan zrobić tak samo i kombinezon tez mam na 62 cm:)
Pozdrawiam Mamusie przyszłe
 
Moja sypialnia a w niej koacik dla malenstwa gotowe :) Jedyne czego tam brakuje to jakis ladny obrazek na sciane i jakas delikatna lampka, ktora spokojnie moznaby w nocy zapalic. W tygodniu chce sie po nie do Ikei wybrac :)
 
Czytałam o jakich piłkach
a ja do nosidełka dostałam gratis paczke z żołnierzykami plastikowymi
zapewniam że mężuś sie ucieszył ;D
 
my bylismy wczoraj w ikei (z dusza na ramieniu bo od tych piatkowych skurczy troche sie balam) bo ikea jest we wrocku a my mamy do niej jakis 60-70 km. wiec caly dzien zlecial.
ale kupilismy: przewijak dmuchany, kocyk, pojemnik na pieluszki zuzyte i na kosmetyki, lampke nad lozeczko, obrazki i ramki nad lozeczko, i najwazniejsze- komplet sliniaczek, kubeczek, miseczke i lyzeczke z serii "zaba" mezulek jak to zobaczyl to oszalal i powiedzial ze t dla Bartusia bedzie na przyszlosc :D
 
matko, ja też miałam wybrać się do ikei po ten dmuchany przewijak, ale nie czuję się na siłach :(
może jeszcze zmobilizuję się do porodu...
 
a my postanowilismy poradzic sobie bez przewijaka
mam nadzieje ze dam rade
jakbym bardzo źle odczuwala jego brak wtedy dopiero kupimy ;)
 
kasiula matula pisze:
a my postanowilismy poradzic sobie bez przewijaka
mam nadzieje ze dam rade
jakbym bardzo źle odczuwala jego brak wtedy dopiero kupimy ;)

jestem takiego samego zdania. mam zamiar dzidzie kapac w wannie, przewijac na lozku i spac razem z nia ;)
tylko jestem ciekawa jak dlugo tak wytrzymam ;D
 
My wanienke mamy i lozeczko tez i chce zeby niunia spala w lozeczku
ale co do przewijaka mam takie wlasnie zdanie
moje kuzynki nie mialy i jakos sobie radzily
 
reklama
ja to narazie nie chce miec lozeczka bo i tak nie wiem komu by sie chcialo wstawac w nocy aby wziac dzidzie do karmienia a potem ja odkladac.wydaje mi sie ze jest ono na poczatku nieuzyteczne bo bedziemy i tak wystarczajaco zmeczeni porodem jak i nowa rola w naszym zyciu...
po drugie dziecko czuje sie bardziej bezpieczniej jak spi przy mamusi :)
ale to jest tylko moje zdanie na ten temat
 
Do góry