reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
ja mam canpola, dostałam od koleżanki :)

A co do mebli, popytajcie znajomych, bo my całkiem przypadkowo trafiliśmy na gościa, który robi meble sosnowe w swoim garażu i kosztują one prawie polowę mniej tego, co w sklepie (np. kupiliśmy za 280zł komodę, która w skolepie kosztuje 450zł)
 
kasiula matula pisze:
ja nie kupiłam i nie wiem czy kupie
nie mam też pojecia jakie ???
Ja raczej sobie kupię, bo już w sumie teraz by mi się przydały ;D Tylko nie wiem czy jedno- czy wielorazowe...? ::)

KingaP pisze:
ja mam canpola, dostałam od koleżanki :)

A co do mebli, popytajcie znajomych, bo my całkiem przypadkowo trafiliśmy na gościa, który robi meble sosnowe w swoim garażu i kosztują one prawie polowę mniej tego, co w sklepie (np. kupiliśmy za 280zł komodę, która w skolepie kosztuje 450zł)
KingaP, dzięki za podpowiedź!!! :-) Moja koleżanka ostatnio przecież właśnie u takiego gościa robiła sobie mebelki i tanio jej wyszło! Chyba się z nim skontaktujemy!

 
I jeszcze jedno pytanko :-) Czy macie coś takiego jak rękawiczki-niedrapki? Czy to będzie przydatne?
Tak pytam i pytam, bo chcę złożyć zamówienie w sklepie internetowym i jeszcze się waham na paroma rzeczami :-)
 
rękawiczek niemamale pewnie kupie żeby dzidzi sie nie drapało. A co do wkładek laktacyjnych to ważneaby miały przylepiec np Johnsonai Aventu mają o reszcie niewiembo wkładki lubią sie przesuwać i może być mokro :):):)
 
ja mam wkładki penatena; łapek mam dwie pary - nie wiadomo jak to będzie z drapaniem u małego
 
catherinka pisze:
A mnie mama cały czas namawia na ten kolor :-)

Tego wariantu wózek Roan nie robi już jakiś czas (chodzi o błotniki i białe kółka). Jeśli któraś z Was potrzebuje fotki kolorków to chętnie podeślę, te które dostałam od roana. Osobiście odradzam z tak jasnym dołem, bo jest niefunkcjonalny (zwłaszcza część spacerowa).
 
reklama
ja niedrapki kupilam jedne na wszelki wypadek
bo widzialam na bb zdjecia maluszkow ze skarpeteczkami na raczkach
chyba mamusie nie kupily niedrapek a by sie przydaly
wiec zabezpieczylam sie jedna para
 
Do góry