reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Ivka, cenna uwaga. Generalnie podoba jej się ten wzorek :-) Ale ja raczej wezmę albo coś w granacie albo taki bordo-grafit jeśli taki jeszcze mają. Jasne są ładne, ale niestey niepraektyczne... :(

A jeśli możesz to prześlij wzorki (kasiag@sezam.pl - dzięki!), bo ja pisałam w tej sprawie do Roana, ale nie odpowaidają mi :(
 
reklama
a macie wypełniene pościelowe takie przeszywane? ja się naszukałam po sklepach i nici, a jak są to w cenach zastraszających???
 
w sensie kolderke???
ja dostalam od babci

ale widzialam u nas w sklepach po okolo 35 zl kompelty poduszka i kolderka
 
ja na razie wzielam najtansze wkladki laktacyjne Canpola- przeciez nawet nie wiem czy i jak dlugo bede ich potrzebowac. Jakby co dokupie, ewentualnie te drozsze. Ale Canpol sie oplaca- 40 sztuk za 12 zl.
Catherinka- ja sobie zamierzam jak najbardziej zmniejszac ilosc pracy, wiec tylko jednorazowe :)
 
catherinka pisze:
Ivka, cenna uwaga. Generalnie podoba jej się ten wzorek :-) Ale ja raczej wezmę albo coś w granacie albo taki bordo-grafit jeśli taki jeszcze mają. Jasne są ładne, ale niestey niepraektyczne... :(

A jeśli możesz to prześlij wzorki (kasiag@sezam.pl - dzięki!), bo ja pisałam w tej sprawie do Roana, ale nie odpowaidają mi :(

Już do Ciebie idą - po kawałku, bo są sporej rozdzielczości - są w czterech wiadomościach.
 
Rękawiczki niedrapki mam.
Wkładki też Chicco 30 szt za 17zł z przylepcem każda sztuka osobno pakowana tak że można do torebki spakować bez problemu zabrudzenia.

Jeśli chodzi o wypełnienie to kupiłam razem z pościelą za 300zł (w skład kompletu wchodzi kołdra, poduszka, na to poszewki, ochraniacz do łużeczka i baldachim z moskitierą - komplet firmy AMY z seri spokojne sny do tego dokupiłam do kompletu rożek za 55zł)
 
widze, ze mamuski sa na roanka zdecydowane:) jesczze raz moge napisac, ze wozeczek naprawde bardzo fajny, latwo sie go prowadzi, sklada, dla mnie super, no i nie byl bardzo drogi. jedyne co moge powiedziec, to to, ze polecam ciemniejsze kolorki, sa naprawde duzo praktyczniejsze.
 
reklama
żona czy moglabys powklejac jakies fotki
jak to nosidelko wyglada w srodku
jak jest spacerowka

kurcze mi sie taki podoba tylko jak przekonać męża??? ::)
 
Do góry