reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Coz raczej chlopak nie ma pojecia jak wygladaly wozki przedwojenne :laugh: ale zgodze sie z tym,ze linie maja klasyczna a nie jakas nowoczesna z bajerami,sznureczkami przeplatanymi i td. Ja zdecydowanie wole proste rzeczy niz takie udziwnione. Sa zawsze na czasie.
 
reklama
mokkate pisze:
Agawa- napisz na co się zdecydowaliście.
My jesteśmy za tym drugim.

No szczerze powiedziawszy zdecydowaliśmy się na X - landera. Nie dość że jest na licencji mutsy produkowany to wygląd dla chłopaka i kolorystyka bardziej nam przypadła do gustu. Jeszcze go nie kupiliśmy ale na 100 % to będzie X - lander X1. Fotelik kupujemy do niego na allegro - bo po co przepłacać a znaleźliźmy fajny sklep gdzie te wózki są dość tanie 1274 zł z gondolą i adapterem. Kolor - lemon
 
torby nadal nie mam ...
galoty nie kupione ... ;)
w przyszły weekend przemeblujemy sypialnię :)
dziś kupuliśmy w Ikei: małą lampkę do nocnego karmienia, pościel z kocykiem i prześcieradełkiem, pojemniki i piłkę nożną ;)- pluszową zabawkę - widziałam na zdjęciu, że Fionka też taką ma! - mąż nie chciał bez niej wyjść ;)
nadal nie mamy wanienki, łóżeczka i kilku drobiazgów
 
dzięki!
najbardziej nie mogę się doczekać aż przemeblujemy sypialnię - wkleję Wam zdjątko :)
 
koga pisze:
torby nadal nie mam ...
galoty nie kupione ... ;)
w przyszły weekend przemeblujemy sypialnię :)
dziś kupuliśmy w Ikei: małą lampkę do nocnego karmienia, pościel z kocykiem i prześcieradełkiem, pojemniki i piłkę nożną ;)- pluszową zabawkę - widziałam na zdjęciu, że Fionka też taką ma! - mąż nie chciał bez niej wyjść ;)
nadal nie mamy wanienki, łóżeczka i kilku drobiazgów

koga mój mąż też jak zobaczył te piłki to zapomniał o innych zakupach i targał ją zdumą do kasy ;D ;D ;D
 
Hej Dziewuszki!!
Pomóżcie proszę, albowiem mam dylemat - w co ubrać mojego synka na wyjście ze szpitala????Bo przecież muszę Męzowi zostawić gotowy zestaw na wierzchu.
Zakładając, że będzie to około 20 marca i pogoda moze byc różna. Czy Wy przygotowujecie po 2 zestawy na wzrost 56 i 62, czy bierzecie tylko te większe na 62 cm? I w co ubieracie? W body z długim, na to pajac i na to jakiś kombinezonik? Czy w body z długim rekawkiem, na to śpioszki i na to kombinezonik ew. jakas kurteczka cieplejsza i spodnie. Jaki macie propozycje? Dzieki za ew. sugestie:)
 
brusia ja mam termin na 28 marca i mój synś wyjdzie ze szpitala (przynajmniej taki mam plan) w body długi rękaw, pajacyk bawełniany, na to polarkowy kombinezon taki podszyty bawełna i na wszelki wypadek będę miała kocyk, myślę że wystarczy na parę metrów do i z samochodu ;) :laugh:
 
reklama
o dzieki Fionka, a jaki rozmiar:) 62 cm? Faktycznie chyba wygodniej body i na to pajac, tylko, ze ja mam same rózowe pajace, chyba jutro pojde kupic cos niebieskiego, bo mam takie sliczne body niebieskie i kombinezonik tez niebieski.
 
Do góry