reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
Ja chcę kupić taką gąbkę do kąpieli - głęboką tylko narazie mam problem, bo wszędzie są takie płaskie. Bratowa miała taki leżaczek dwa drutki a na tym materiał i szczerze to nie chciałabym takego - wydaje mi się to strasznie niestabilne.... A wannę kupujemy jak największą bez stojaka.
 
na drutkach zamontowany materiał. dziś się go naoglądałam na sr. wyglada ok. na leżaczek plastikowy wypada dać pieluche.
 
ja chciałabym mieć taki stojak na wanienkę, ale chyba nici z tego, bo (i tu cytat) "przecież można wanienkę postawić na krzesełkach i po co następny "mebel" w domu ???" I tu zzagadka: Kto to powiedział?
 
Wczoraj rozgladalam sie necie za wanienka, wiekszosc jest tak skonstruowana zeby pasowaly do kuchennego zlewu ;D Rodzice nie musza sie wtedy nachylac i moga kapac dzidzie w wyprostowanej pozycji. Moja mama zawalu dostanie jak to cudo zobaczy. A i nie zdziwcie sie jak na forum wkleje zdjecie maluszka w wannie na tle garnka z bigosem ;D
 
KingaP pisze:
ja wczoraj wynalazłam polarek w ceglanym kolorze, zachorowałam na niego i kupię na kocyk... Jeszcze poluję na zielony

Kinga, w Bławatku na Krzywosustego jest wybór polarków...

bez stojaczka do wanienki ani rusz - wdzieczna jestem temu kto uratował mój i rodziny kręgosłup ;)
 
katiNJ pisze:
Wczoraj rozgladalam sie necie za wanienka, wiekszosc jest tak skonstruowana zeby pasowaly do kuchennego zlewu ;D Rodzice nie musza sie wtedy nachylac i moga kapac dzidzie w wyprostowanej pozycji. Moja mama zawalu dostanie jak to cudo zobaczy. A i nie zdziwcie sie jak na forum wkleje zdjecie maluszka w wannie na tle garnka z bigosem  ;D

pewnie u nas nie ma - bo jeszcze sie z tym cudem nie spotkałam :(

tylko ja mam w kuchni zimno - i tak bym nie mogła tam kąpać...
 
reklama
Do góry