reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Chyba tez kupie taka w myszki i serki bo mi pasuje kolorystycznie do pokoiku(zolte sciany) Poza tym jest bardzo slodka.Wydaje mi sie ze lepiej kupic wlasnie ta wieksza czyli 135x100 bo na dluzej wystarczy :)
 
reklama
Nie przesadzajcie dziewczyny- obowiazkowa szkola rodzenia? A jesli ktos ma sie oszczedzac i siedziec w domu a do najblizszej szkoly jest kawalek drogi? To co wtedy? Poza tym rozne szkoly ucza roznych rzeczy i kto ma racje?
 
Ja miałam kiedyś problem, bo bałam się, że bez szkoły rodzenia Rafał nie wpuszczą na salę i nici z porodu rodzinnego, ale moja ginka uspokoiła mnie, że w tym szpitalu tego nie wymagają. Nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek - u nas około nawet 250 zł a przede wszytskim nie każdy ma czas. Tak jak Mój Rafał, który jest w pracy od 16 do 22 a wykłady u nas zazwyczaj około 17,18... ddlatego jakby była obowiązkowa to uznałabym to co najmniej za śmieszne....
 
ja wczoraj znalazłam przypadkiem mega promocję - 3 duże paczki dzidziusiowych husteczek nawilżanych za 9,50 zł - Clinica - mam nadzieję, że małemu będą odpowiadały - my nie mamy żadnych problemów alergicznych więc jest nadzieja :)
 
reklama
ja pościele mam zielonkawą żóltą i niebieską wszystkie z jakimiś zwierzątkami

co do kosmetyków to dostałam full próbek z musteli dla dzieci ale już kuoiłam penatena- jak dzidzi się nie spodoba najwyżej sama zużuję

a wanienki macie jakie kupujecie , muszą być jakies specjalne????
wkłady gąbkowe czy takie plastikowe???

wanny na stojakach czy jak help
 
Do góry