reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

i jeszcze do tego trzeba zrobić porządny rekonesans, bo nie masz gwarancji, że za tę cenę dostaniesz "usługę" dobrewj jakości
 
reklama
ponieważ mam wózek roanka- i wygodniej mi jest mieć nosidełko które moge wpiąć w wózek.
wtedy roan nie miałjeszcze nosidełek.
 
Pytia- ja kupiłam polarkowy śpiworko- kombinezon.
Ale termin mam na koniec marca, to już mrozów raczej nie będzie.
Jesteś z Cieszyna???
 
Tak, mokkate, z Cieszyna, a ty?
Ja właśnie zakupiłam "z drugiej ręki" kombinezonik z zewnątrz sztruksowy, a w środku lekki polarek. Mam nadzieję, że bedzie dobry.
 
Jakość kursu to zupełnie inna bajka. Miałabym parę uwag... No, ale przynajmniej mamy jakieś wyobrażenie, jak to wszystko może wyglądać, no i znam chociaż jedną położną, z którą się moge zetknąc w czasie porodu ;D
 
Mokatte specjalnie dla Ciebie zamieszczam zdjęcia pościeli, ktorą kpiliśmy  na www.dla-dzieci.pl  :D
Tutaj jest kołderka, ale złożona na pół, bo cała by mi się w kadrze nie zmieściła :D

A tutaj podusia z prześcieradłem frotte:

A tutaj ochraniacz:


Pytia ja mam kombinezon od bratowej, ale raczej jeśli będzie chłodno to zamierzam dzidzię w rożko - beciku i kocyku wozić w wózeczku.
 
Dziękuję Sylwia :)Ja akurat mam 100 na 135, bo w tym sklepie chyba nawet nie ma wyboru a ja nie spojrzałam, ale to nic. Kołderkę będziemy składać na pól :)
 
reklama
pytalam bo ja tez kupilam kiedys ta wieksza i sie pytam bo ja chcialam zmniejszac ;) teraz kuoie wypelnienie tez to wieksze i druga posciel tez tych rozmiarow.dzieki
 
Do góry