reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Mama Boo- teraz to ja jestem zakochana w tej pościeli...
I pomarańczowe prześcieradło jest super. Wydaje mi się, że żółte też będzie pasowało.
Tylko muszę tam zadzwonić, czy zmniejszają kołdrę, bo ja mam tą mniejszą.

Pytia- obecnie mieszkam w Katowicach, ale urodziłam się i studiowałam w Cieszynie.
Mam tam babcię i ogromny sentyment do tego miasta!!!
Pozdrawiam krajankę! :)
 
reklama
Mokatte a co studiowalas? I czyzby na Usiu?
A my nie kupujemy wanienki tylko taki kubelek do kapania malucha, bo bedzie nam go wygodnie zabierac ze soba przy kursach- Polska-Wegry. Mam nadzieje ze jakos damy sobie rade bez tradycyjnej waienki.
 
felqua pisze:
Mokatte a co studiowalas? I czyzby na Usiu?
A my nie kupujemy wanienki tylko taki kubelek do kapania malucha, bo bedzie nam go wygodnie zabierac ze soba przy kursach- Polska-Wegry. Mam nadzieje ze jakos damy sobie rade bez tradycyjnej waienki.

Na Usiu, edukację wczesnoszkolną :)
 
wracając do wanienki to Mirka siostra uwaga stawia ją na łózku stole lub pralce i kilka osób poleca stól
przewijak kładą na łózku albo też stole

nie wiem a gdzie są takie stolnice-podkładni pod przewijaki na łóżeczko co się zakłada????????
 
mokkate pisze:
felqua pisze:
Mokatte a co studiowalas? I czyzby na Usiu?
A my nie kupujemy wanienki tylko taki kubelek do kapania malucha, bo bedzie nam go wygodnie zabierac ze soba przy kursach- Polska-Wegry. Mam nadzieje ze jakos damy sobie rade bez tradycyjnej waienki.

Na Usiu, edukację wczesnoszkolną :)

A ja tez po Usiu jestem ;D
 
Ja najprowdopodobniej kupie fotelik od znajomej mojej siostry firmy chicco.
Jedno pytanko czy macie namiary na jakąś strone z wózkami tej firmy.
 
kaśka76 pisze:
Magda: a kto mówi o zostawianiu dziecka na leżaczku w wannie??? ???? ???

Ja!
Polozenie dziecka na lezaczku, w wodzie i zrobienie z wlasnymi rekami cos innego niz trzymanie go, okreslam terminem "zostawienie". Moze dlatego, ze czytalam jak bardzo niebezpieczne sa takie wynalazki. Masz 100% pewnosc, ze zaden rodzic nie odejdzie ani na pol kroku od maluszka? Ty moze nie odejdziesz, ale nie masz gwarancji, co zrobi reszta rodzicow, prawda? I o ten ulamek procenta sie obawiam.

pozdr, magda
 
reklama
odkryłam dzisjaj niesamowite miejsce, które mam 50 metrów od domu ale mieszkając tu trzy lata nie miałam świadomości o jego istnieniu, jest to co w rodzaju komisu z dziecięcymi ubrankami i nie tylko, niesamowity wybór a do tego mieli przecenę na ubranka 50%, kupiłam kilka sztuk po 5 i 6 zł no i mam już za psie pieniądze kombinezonik na wyjście ze szpitala z czego się cieszę bo nie bardzo chciało mi się płacić kilkadziesiąt złotych za coś co dzidzia może będzie miała raz na sobie ;D ;D ;D.....no ja nie wiem chyba ślepa byłam, że nie widziałam tego sklepu wcześniej ::)
 
Do góry