reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

dziewczyny jak wiecie to chcialam caly czas kupic wozek sama spacerowke xlandera aleeeeeeeeee wlasnie patrzalam ze kosztuje 1100zl w tej samej cenie a nwet taniej moge miec 3 w 1

KUNERT"GOLD" ALUMINIUM +4 GRATISY! LEKKI (2362355424) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


a to moj poprzedni:
KUNERT POLSKIE WÓZKI +FOTELIK+KOłA POMP.+GRATIS! (2374231750) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


mialam taki wozek jako pierwszy dla oliwki tylko w starej wersji takiejco wyzejpokazuje i oprocz braku skretnych kolek bylam bardzo zadowolona, potem zalowalam, ze go sprzedalam




i co mi sie jeszcze w tym wozku podoba to to, ze zarowno gondola jak i fotelik maja funkcje kolyski i odchodzi zakup bujaczka bynajmniej na poczatku bo z Oliwka tez nam w zupelnosci wystarczyl fotelik z kunerta
 
reklama
spiworek fajny, moze i warto... o ile Ci sie dzidzi nie zbuntuje i nie odmowi spania w tym... Tom mnie tak zalatwil i spiworki poszly 'do ludzi".. uznawal tylko spanie pod kocykiem a w cieple dni pod pieluszka tetrowa :-)
 
a ja spiesze doniesc, ze mamy juz lozeczko! juppi! i ze udalo sie je do sypialni wcisnac, na styk :)

Screen shot 2012-06-03 at 11.43.10 PM.jpg
 
ja rozwazam kupno tych 2 fotelikow... Maxi cosi cabrio,albo cybex aton-oba maja dobre testy.... jeszcze nie wiem czy kupie nowy,czy uzywany-okaze sie w sierpniu jak z funduszami bedzie...
fotelik.jpgcybex-aton.jpg
 
nie da się :-). Jak swoją małą na wrzesień zarejestrowałam (przewidywana dat porodu), to wyskoczył napis, że nie można zarejestrować nienarodzonego dziecka oraz, że nie można później już modyfikować danych, tzn. daty urodzenia. W sumie to nie wiem do czego ta data będzie potrzebna, może jakieś gratisy będą dawać wg wieku dziecka?
 
reklama
Do góry