reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
dziewczyny jestem przerażona - wy już macie pokoiki ?????? Ja poza łóżeczkiem i kilkoma ciuszkami nie mam nic zupełnie :szok:
 
alebur - daj spokój jest jeszcze czas u nas pokoik skończony bo mieliśmy wielki remont całego mieszkania no i strasznie chciałam konkretne łóżeczko upolować i nie było sensu odkładać tego tylko skończyć jak całość mieszkania
 
Watek o kaciekach wrześniowych maluszkach na pewno będzie fajnym tematem z czasem na pewno zamieni w watek remontowy całego domu

Alebur ja też nic oprócz skarpetek nie kupiłam dla dzidzi (nie liczę tego co mam po starszym bracie).
Łóżeczko odwiedziczy po bracie pościel też więc za dużych zmian w obecnym kąciku dla dziecka nie będzie. Jedynie co to pomalujemy pokój na inne kolory

Weronkaz piękny kącik, na pewno duży plus ze w nocy będziecie tak blisko siebie
 
ja mam wszystko z ubran 3 szuflady od 0-24 miesiecy a mam po malej co sie nadawalo i szwagierka mi dala,pieluch juz mam zapas i chusteczek lozeczko mam w polsce a tutaj kupie kosz no i wozek oraz kosmetyki.
 
dziekuje babeczki, bliskosc jest niewatpliwym atutem, niejako narzuconym przez lekka ciasnote ;)
ale czytam teraz rozne madre ksiazki i dziecia chce miec blisko bardzo na samym poczatku, a potem.... sie zobaczy ;)
jestem za watkiem kacikowo-pokoikowym, a w zasadzie domowym ;) moze jakies ciekawe patenty sobie sprzedamy z czasem, gdzie sie z wanienka montujemy, gdzie nam sie zdarza pieluche zmieniac i po jakich trasach raczkuja nasze pociechy ;)
zakladamy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziekuje babeczki, bliskosc jest niewatpliwym atutem, niejako narzuconym przez lekka ciasnote ;)
ale czytam teraz rozne madre ksiazki i dziecia chce miec blisko bardzo na samym poczatku, a potem.... sie zobaczy ;)
jestem za watkiem kacikowo-pokoikowym, a w zasadzie domowym ;) moze jakies ciekawe patenty sobie sprzedamy z czasem, gdzie sie z wanienka montujemy, gdzie nam sie zdarza pieluche zmieniac i po jakich trasach raczkuja nasze pociechy ;)
zakladamy?
no to zakladajcie ;-)
 
Do góry