reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Julkaone - racja, mase tego jest. I jak tu wybrac ten jeden? Mi osobiscie najbardziej ta przypadla do gustu czekam na promocje tylko ;) kiedys widzialam ja w smyku negastore za 199zl :D licze ze powroci jeszcze ta kwota :D
 
Sylwiaal mi kołyska się przyda z racji tego że na początku w nocy chce mieć dziecko u siebie a nie mam miejsca na łóżeczko. A kołyska ma kółka wiec też można sobie wędrować z nią po mieszkaniu.
 
Gosia, dzięki za polecenie Amelis Pro! Wyrasta na lidera w moim rankingu :D Jeszcze tylko muszę sprawdzić go na żywo.

A czemu u Ciebie odpadł?
 
Dziewczyny, jakie podgrzewacze do butelek kupowałyście (jeśli kupowałyście)? I czy kupowałyście sterylizatory do butelek?
 
Dziewczyny, jakie podgrzewacze do butelek kupowałyście (jeśli kupowałyście)? I czy kupowałyście sterylizatory do butelek?

Ja kupiłam sterylizator do mikrofali z Canpolu, w sumie teraz myślę czy mi się w ogóle przyda ale będę tam wrzucać poza butelkami też smoczki czy laktator ;) no cóż... będzie trzeba używać żeby się nie zmarnował :D
 
A ja się zagapiłam i przegapiłam ten podgrzewacz co ma Malutka466 ze snow bear. I teraz szukam też coś ale to kupię nawet po porodzie.
Będę miała okazję odkupić laktator elektryczny medeli w dobrej cenie praktycznie nie używany koleżanka ma mi powiedzieć ile chce.

Niesia bo baby design bardziej mi się podobają albo bebetto luca. No i spacerówki mają fajne przedłużane budki. A jednak trzeba się liczyć z tym, że w zimę nasze dzieci przejdą do spacerówek w większości. Amelis pro jak na wózek w tej cenie wygląda solidnie. Ja go w sklepie dość dokładnie oglądałam.
 
Sylwiaa to ja tez może poczekam na ta promocje za 199[emoji106] co do podgrzewacza ja kupiłam tani z funkcja sterylizatora Sisi baby podgrzewacz bez wody Auto/Dom. Testowałam i radzi sobie całkiem dobrze [emoji5][emoji106]
 
reklama
Sylwiaa to ja tez może poczekam na ta promocje za 199[emoji106] co do podgrzewacza ja kupiłam tani z funkcja sterylizatora Sisi baby podgrzewacz bez wody Auto/Dom. Testowałam i radzi sobie całkiem dobrze [emoji5][emoji106]
Właśnie na ten dzisiaj patrzyłam i się zasta nawiasami nad nim.
 
Do góry