reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Dziewczyny co szykujecie z ciuszków dla swoich Maluszków na wyjście?
Myślicie że warto zaopatrzyć się w kombinezonik?

Ja mam już przygotowany zestaw + narzucę dodatkowo jakiś kocyk do okrycia i tyle, żadnych kombinezonów nie planuję ;)
 

Załączniki

  • 1455880710825.jpg
    1455880710825.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 81
reklama
No ja chciałam zamówić w c&a ale za dużo mi tego wyszło, bo nie wiedziałam co chcę. :) Więc chyba pojadę do sklepu stacjonarnego najpierw. Zobaczę co mają a jak coś to zamówię wtedy.

Ewelina89 no ja jeszcze nie myślałam, to będę myślała chyba bliżej porodu, bo nie wiadomo jak pogoda będzie. O kombinezonie nie myslałam, chyba, że jakiś welurkowy albo grubszy sweterek i spodenki, okryć kocykiem i do auta. Ale nie wiadomo jaka pogoda będzie.
Przeginać też nie ma co. Ja to mam cały czas przed oczyma księżną Kate jak wyszła w lipcu ze szpitala z córka i trzymała ją na rękach, mala nawet czapeczki nie miała a u nas to by było nie do pomyślenia :)
 
Evelina - ja prawdopodobnie taki misiowaty kombinezonik założę na bodzika, czepeczke i ewentualnie jakiś kocyk. Kombinezon nie jest gruby także akurat. :) wszystko zależy też od pogody tak jak Gosia pisze.

itucha - i jak tu się oprzeć i nie zamawiać? :) ciężko jest :D
 
Gosia ja też jeszcze nie myślałam, tylko moja mama dziś wystrzeliła z tym pytaniem :p
A ja chyba jakąś pauze zapodałam :p

Te wyprzedaże kuszą i można taki niezagruby kombinezionik kupić za nieduże pieniążki :)
Tylko z rozmiarami jeszcze tylko trzeba trafić..

No pogoda to jedna wielka niewiadoma, lepiej być przygotowanym :)
Na cebulkę najlepiej :)

Itucha co za wyjściówka :D Będzie lansik :D
 
Ten termometr z allegro to chyba średni, zgłębiając temat wybrałam już tu wspomniany Microlife (model NC 150).
 
Dzięki Wam dokonałam zakupu w C&A - pokusiłam się o rozmiary 68-74, bo to co mam na start - wystarczy. Fajne ciuszki!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Większe ciuszki będę kupować jak juz maluszek będzie z nami. To co mam powinno wystarczyć na lato i wczesna jesień. Chyba ze uznam ze czegoś mi brakuje, bo zawsze coś w praniu wyjdzie.
 
No i znalazłam nianię Angelcare używaną w dobrej cenie, w przyszłym tygodniu odbieram :-) paczki z Gemini i ABC Bobasa dotarły, teraz tylko nieszczęsne koła do wózka i gotowe ;-)

U nas to nawet nie ma opcji żeby wcześniej zaplanować ubranko na wyjście. Na wyspach pogoda się zmienia co kilka minut. Na wszelki wypadek mam pluszowy kombinezonik, welurowy dresik, albo krótkie spodenki :p
 
reklama
Kurde dziewczyna u mnie w mieście ma pakiet ciuszków dla dziewczynki w rozm. 62/ pakiet 80szt za 40e. Ciuszki wyglądają na stan dobry, cena kusząca... Dużo macie ubranek używanych?
 
Do góry