reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Kurde napisałam posta nie w tym wątku :-/
W końcu odezwali się z firmy która szyje tekstylia do pokoju małej. A już się bałam że wtopiłam tyle kasy :-/
Ja prać i prasować będę jak już pójdę na urlop, czyli za 3 tyg.
No i czekam aż w końcu M. pomaluje sufity w całym domu, wtedy będę mogła to ogarnąć już definitywnie.
Co do materaca to muszę jeszcze poczytać czym one się tak naprawdę różnią, bo różnica w cenie jest spora.
 
reklama
Ja się nie mogę opanować przed kupowaniem ubranek dla Małego. Też tak macie?
 

Załączniki

  • 1455801681825.jpg
    1455801681825.jpg
    115,2 KB · Wyświetleń: 78
Materac mam gryka-pianka-kokos ;)

Pranie i prasowanie zaplanowałam na połowę marca po urodzinach córci, bo to trzeba kartony ze strychu znieść, a już nie chce teraz syfu robić, skoro dopiero co posprzątałam :p W związku z tym, że muszę ciuchy przejrzeć i że raczej wszystko mam to nic nie kupuję póki co. Wczoraj się szarpnęłam i kupiłam smoczek... a raczej mąż kupił z mojego polecenia :D Zaś coś do przodu :D
 
Ja też pranie będę robić dopiero w okolicy kwietnia bo jeszcze trochę ciuszków muszę dokupić :)
Widziałam, że na olx jakiś sklep z Krakowa ma promocje na bebetto silvia 2 w 1 za niecałe 1300 zł. Myślę, że to dobra cena jal za ten wózek ale ja się ciągle zdecydować nie mogę czy ten czy delti amelis pro
 
Ostatnia edycja:
reklama
O rety ale tutaj postów :D a nie wiem czemu przestałam dostawać powiadomienia :/

Dziewczyny piękne kocyki, ubranka :)
Też myślę o kolejnym minky, ale nie wiem czy mnie nie przeklną, ale kto ciężarnej zabroni?no kto? :)
Czekam również na przesyłkę ubranek z C&A dziś powinna przyjść, to się pochwalę Wam :D

A macie termometr już? Myślałam o takim co sądzicie?
http://misure.pl/product.php?id_product=10
 
Do góry