reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Kurde dziewczyna u mnie w mieście ma pakiet ciuszków dla dziewczynki w rozm. 62/ pakiet 80szt za 40e. Ciuszki wyglądają na stan dobry, cena kusząca... Dużo macie ubranek używanych?
Ja mam bardzo dużo, jeżeli są w dobrym stanie i ci się podobają to się nie zastanawiaj, cena też fajna. Wypierzesz i będą super
 
Ja tez mam prawie wszystkie używane. Trochę kupiłam i trochę dostałam. Jak na razie wystarczy. Juz nic nie kupuje bo nie mam tego gdzie układać. Małe mieszkanie a nas czworo będzie.
 
Basi, też mam większość używanych ;) takie małe ciuszki to się praktycznie nie niszczą, bo są na krótko i często nawet nie zdążą być założone. Chyba że się w praniu rozejdą albo jakieś upierdliwe kupsko się trafi. Ale skoro widziałaś, że są ok i potrzebujesz to ja bym brała :D
 
Ja tez mam.duzo używanych w bardzi dobrym stanie i trochę nowych . Ale po co to wydawać kasę na nowe jak to się założy raz jak i nie i będzie za małe :) byleby trafić na dobre paczki , mi się udało trafiać na naprawdę zadbane ciuchy teraz są oprane i dalej wyglądają ładnie .
 
Nam doszedł nawilżacz powietrza będziemy testować teraz w domku :)
 

Załączniki

  • 1455898952508.jpg
    1455898952508.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 75
No i znalazłam nianię Angelcare używaną w dobrej cenie, w przyszłym tygodniu odbieram :-) paczki z Gemini i ABC Bobasa dotarły, teraz tylko nieszczęsne koła do wózka i gotowe ;-)

U nas to nawet nie ma opcji żeby wcześniej zaplanować ubranko na wyjście. Na wyspach pogoda się zmienia co kilka minut. Na wszelki wypadek mam pluszowy kombinezonik, welurowy dresik, albo krótkie spodenki :p

Jak mogę spytać, który model i jak cenowo?
 
reklama
Do góry