reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

O rety ale tutaj postów :D a nie wiem czemu przestałam dostawać powiadomienia :/

Dziewczyny piękne kocyki, ubranka :)
Też myślę o kolejnym minky, ale nie wiem czy mnie nie przeklną, ale kto ciężarnej zabroni?no kto? :)
Czekam również na przesyłkę ubranek z C&A dziś powinna przyjść, to się pochwalę Wam :D

A macie termometr już? Myślałam o takim co sądzicie?
http://misure.pl/product.php?id_product=10

Ja mam ten: Link do: TERMOMETR ELEKTRONICZNY DO UCHA CZOŁA MIERZY PULS!

Bodajże dzięki Malutkiej go zamówiłam bo wstawiała link :)
 
reklama
Właśnie - te termometry wyglądają identycznie. :)

Dziewczyny, gdzie szyjecie pościel, kocyki, akcesoria dla malucha? Gdzieś przez net, czy macie na miejscu sprawdzoną krawcową?
 
Ja mam termometr microlife, ale ten ma już od dawna. Póki co się sprawdza.

Ania_Beata mi szyje koleżanka akurat :)

Właśnie sprawdzam c&a sklep internetowy. Na wyprzedażach jest drożej niż ja kupowałam w sklepie stacjonarnym.
 
Właśnie - te termometry wyglądają identycznie. :)

Dziewczyny, gdzie szyjecie pościel, kocyki, akcesoria dla malucha? Gdzieś przez net, czy macie na miejscu sprawdzoną krawcową?
Mi szyło ABC Bobasa, na allegro to użytkownik wyprawkowy_pl. Zamawiałam od nich komplet pościeli, ochraniacze modułowe, falbankę do łóżeczka, zasłony, baldachim, kocyk Minky. Dzisiaj ma dojść paczka więc zobaczymy co i jak.
 
Właśnie - te termometry wyglądają identycznie. :)

Dziewczyny, gdzie szyjecie pościel, kocyki, akcesoria dla malucha? Gdzieś przez net, czy macie na miejscu sprawdzoną krawcową?

Pościel zamawiałam od Swiat____Dziecka
Przybornik, rożek, prześcieradło i rogala do karmienia od kerstin
A kocyk Minky od tulme
Wszystko z allegro.

co do C&A u mnie jest strasznie mały dział noworodkowy także nic nie było, zamówiłam w sobotę i miałam jeszcze kupon zniżkowy :) Dziś przyszła paczka, ogólnie jestem zadowolona oby tylko rozmiary się sprawdziły to już w ogóle będę przeszczęśliwa :D
 

Załączniki

  • 20160219_115055.jpg
    20160219_115055.jpg
    419,6 KB · Wyświetleń: 82
Dziewczyny co szykujecie z ciuszków dla swoich Maluszków na wyjście?
Myślicie że warto zaopatrzyć się w kombinezonik?
 
reklama
Przez te Wasze posty się skusiłam i zamówiłam jeszcze kolejną paczkę z C&A :p dla Nestka legingsy, piżamkę i ciepły zestawik na przyszłą zimę :D a dla siebie sukienkę :) nie przyznam się chyba mojemu D. tylko odbiorę i schowam do szafy po kryjomu hehehe
 
Do góry