reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
- podkłady poprodowe
- podpaski poporodowe
- chusteczki nawilżane do pupy dziecka
- gruszka do nosa/aspirator
- maść na sutki ?

Ja już mam apteczkę skompletowaną, co wybrałam -
- podkłady poprodowe TENA Bed Plus
- podpaski poporodowe Canpol
- chusteczki nawilżane do pupy dziecka - jeszcze nie mam - szukam tych najmniej chemicznych
- gruszka do nosa/aspirator Nose Frida
- maść na sutki Flos-Lek - świetny ma skład

Wkładki do biustonosza mam z Tomme Tippe, podoba mi się to że są pakowane jednorazowo.
 
W tym tygodniu kończę temat wyprawkowych rzeczy z Polski. Matko kochana ile to kasy pochłania... Ale już prawie wszystko dla dzidziusia będzie gotowe. No może oprócz kilku drobiazgów i komody. Ale to dopiero po malowaniu pokoiku. Przeglądałam ostatnio karuzelki do łóżeczka, żadna mi się nie podoba, no po prostu wszystkie albo mega kolorowe albo plastic-fantastic. Chyba na razie moje dziecko nie będzie mieć karuzeli, whisbear będzie musiał wystarczyć ;)
 
Mi z ważnych rzeczy brakuje wózka , pieluch ,przyrzadu do pomiaru temperatury w pomieszczeniu oraz wanienki i stelarzu :)
Z mniej ważnych które moge sobie kupić po porodzie to jeszcze :
Termoopakowanie
Inhalator
Nawilżacz powietrza
Kosz na pieluchy(ciągle o tym myślę czy kupywac czyc nie )

I to by był finish chyba :)
 
reklama
O, kurde, czyli Ty już jesteś na finiszu, a ja głęboko w lesie...jeszcze tylu rzeczy nie mam...
Gdybym mieszkała w PL to pewnie jeszcze bym wielu rzeczy nie kupowała ale z tego względu, że najpierw muszę to wszystko zebrać u mamy a później nadać do IRL to trochę czasu to zajmuje. A tak jakoś koszty sobie rozkładam z tygodnia na tydzień i jest ok.

Dziewczyny zamawiające z Gemini: jak to jest z datami ważności u nich? Bo nie chcę zamówić a później żeby mi się skończyły daty zanim mała się urodzi.
 
Do góry