reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Świetne wózki :) a mój dalej w sklepie czeka na mnie :D

Przyszedł mi przewijak :) wybrałam jednak ze słonikami i do tego kupiłam osłonke w kolorze szarym gdybym chciala mieć jednego koloru :)
Dodatkowo jeszcze zamówiłam taka kosmetyczkę do wózka na drobiazgi, i kubek do polowania główki na pozniej:p

- tez miałam te słoniki brać, ale mąż wybrał taki:
jeszcze osłonkę dokupić muszę bo zapomniałam :( no i wiele wiele innych rzeczy.

Apteczne rzeczy i środki do prania zostawiam chyba na marzec :D
 

Załączniki

  • 1455124478496.jpg
    1455124478496.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 58
reklama
No i niespodziewanie, zupełnie nie planowo będąc w kauflandzie po wode, zakupiliśmy z M chusteczki nawilżane pampers sensitive, promocja była :) i skarpeteczki, takie słodziaśne :D
 
reklama
Jeśli chodzi o chusteczki jest ich teraz dużo na promocji w rossmanie te pampers 2 rodzaje, cleanic i chyba jeszcze jakieś ale tak mi brzuszek stwardnial i zaczął boleć, że już zrezygnowałam z zerkniecia na składy chociaż ten cleanic mnie kusił bo bardzo lubię ich chusteczki nawilżane do higieny intymnej :)
 
Do góry